اعلام مبلغ دریافتی پرسپولیس از AFC

مدیر روابط عمومی پرسپولیس توضیحاتی درباره پاداش‌هایی که از سوی AFC به آنها تعلق گرفته ارائه کرد.

به گزارش "توپ"، پندار خمارلو در این باره گفت: خبری عنوان شد که باشگاه پرسپولیس پاداش ۴۷۰ هزار دلاری از کنفدراسیون فوتبال آسیا دریافت کرده؛ اما این مسئله کذب محض است. مبلغی که با صعود از مرحله گروهی لیگ قهرمانان از سوی AFC به ما تلعق می‌گرفت ۱۹۷ هزار دلار بود که توسط اعزام نماینده باشگاه به مالزی دریافت شد.


او ادامه داد: بعد از آن، ۱۰۹ هزار دلار دیگر نیز از سوی AFC به باشگاه تخصیص پیدا کرد که جمع این دو مبلغ ۳۰۶ هزار دلار می‌شود و اصلا ۴۷۰ هزار دلار مطرح شده در اخبار درست نیست و فردی که این محاسبه را انجام داده دچار اشتباه شده است.


مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس اضافه کرد: مقامی که در باشگاه در این خصوص صحبت کرده در جریان این مسئله نبوده و اطلاع دقیقی نداشته؛ چراکه به اشتباه موضوع را عنوان نموده است. این قانون وجود دارد که ۱۰۹ هزار دلار را باید یک نفر از AFC دریافت کند ولی اینطور نبوده که پنج نفر بخواهند به محل کنفدراسیون فوتبال آسیا بروند تا ۴۷۰ هزار دلار را بگیرند.


خمارلو با بیان اینکه متاسفانه مقامی که در باشگاه در این باره صحبت انجام داده اطلاع دقیق نداشته است، عنوان کرد: این پول(۳۰۶ هزار دلار) طی دو سفر نماینده باشگاه به مالزی دریافت و به خزانه باشگاه واریز شد تا برای هزینه‌های باشگاه صرف شود.

ورزش۳

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار