عثمانلی اسپور، به جای سپیدرود!

انتقال غیرمنتظره پیام صادقیان به ترکیه

هافبک اسبق پرسپولیس در انتقالی عجیب با باشگاه عثمانلی اسپور ترکیه قرارداد بست.

به گزارش "توپ"، پیام صادقیان بعد از سال نه چندان درخشان در ماشین‌سازی تبریز قصد داشت لیگ هفدهم را همانند فصل ۹۵-۹۴ با نفت تهران و این بار در کنار علی کریمی آغاز کند ولی جدایی این مربی قبل از شروع مسابقات موجب شد صادقیان نیز قید حضور در نفت را بزند و وضعیت نامشخصی داشته باشد.


در یک هفته اخیر شایعه پیوستن و حتی توافق نهایی این هافبک سابق تیم‌های پرسپولیس، ذوب‌آهن و صبا با باشگاه سپیدرود رشت منتشر شد و قرار بود صادقیان به جمع شاگردان علی نظرمحمدی اضافه شود ولی در نهایت عدم توافق با این تیم، دوباره وضعیت او را به حالت نامعلومی درآورد.


صادقیان که با توجه به عملکرد دو فصل اخیرش به نظر می‌رسید در فوتبال ایران بماند در انتقالی غیر منتظره راهی ترکیه شد و طبق اعلام توییتر و اینستاگرام رسمی عثمانلی اسپور، با این باشگاه ترکیه‌ای قرار داد بست.


او در تمرین روز گذشته عثمانلی اسپور ترکیه نیز حضور یافته و پیراهن تیم جدیدش را نیز بر تن کرده است.


عثمانلی اسپور در سه بازی ابتدایی فصل ۱۸-۲۰۱۷ سوپر لیگ ترکیه دو شکست و یک تساوی داشته تا در رده هفدهم جدول قرار داشته باشد.


کریم انصاری‌فرد، مهاجم ایرانی المپیاکوس فصل گذشته و در بازی رفت مرحله یک شانزدهم نهایی لیگ اروپا که با پیروزی ۳ بر صفر تیم یونانی همراه بود، دو گل برای المپیا مقابل عثمانلی اسپور ترکیه به ثمر رساند.

 

ورزش۳

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار