چرا بارسا به جذب ستاره برزیلی امیدوار است؟

روش غیر متعارف کوتینیو برای انتقال به بارسلونا

به نظر می رسد کوتینیو در نهایت مجبور به استفاده از روش هایی عجیب برای پیوستن به بارسلونا شده است.

 

به گزارش "توپ"، فیلیپ کوتینیو قصد دارد فشار خود را روی مدیران و کادر فنی لیورپول ادامه دهد تا بدین طریق آنها را مجاب به صدور مجوز انتقال به بارسلونا کند.

 

کوتینیو علاقه ای به بازگشت به لیورپول ندارد و این موضوع را به کلوپ اطلاع داده است. طبق گزارشات، رابطه سرمربی و بازیکن هرگز به خوبی گذشته نیست و همین موضوع می تواند دلیل اصلی احتمال جدایی این ستاره خلاق از مرسی سایدی ها لقب بگیرد.

 

 

 

 

موضوع مهم دیگر، رابطه نامساعد کوتینیو با همبازی های خود است. آنها از تصمیم کوتینیو مبنی بر بازی نکردن مقابل هوفنهایم در پلی آف لیگ قهرمانان ناراحت شده اند؛ اما بر خلاف آنها، ستارگان بارسا به شدت علاقمند به نهایی شدن این انتقال بوده و فضای خوبی در رختکن این تیم برای استقبال از کوتینیو مهیا شده است.

 

در این میان، مدیران بارسا نیز ارتباط ثانیه به ثانیه خود را با کوتینیو حفظ کرده و قصد دارند تا لحظه آخر برای جذب این هافبک خلاق تلاش کنند.

 

از سوی دیگر اگرچه مدیران لیورپول به شدت مخالفت علنی خود را با این انتقال اعلام کرده اند، اما امضای قرارداد با نبی کیتا و تلاش برای جذب رناتو سانچس و توماس لمار، نشانگر آن است که آنها نیز خود را برای جدایی ستاره برزیلی آماده کرده اند.

 

به هر حال، مدیران و هواداران بارسا تا آخرین لحظه در انتظار کوتینیو خواهند ماند و اتفاقات موید آن است که روز جمعه این انتقال نهایی خواهد شد.

ورزش۳

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار