گوچی به تیم مورد علاقه‌اش رسید!

قوچان نژاد برابر کره جنوبی ۴ سال قبل گل با ارزشی را برای صعود ایران به ثمر رساند.

به گزارش "ورزش‌سه"، رضا قوچان نژاد ۴ سال پیش در چنین روزهایی گل صعود ایران به جام جهانی برابر کره جنوبی را در اولسان به ثمر رساند و همچنان یکی از بازیکنان مورد علاقه کی روش است که در اردوی تیم ملی حضور دارد.


قوچان نژاد به همراه سید جلال حسینی و احسان حاج صفی از جمله معدود بازیکنان تیم ملی هستند که ۴ سال قبل نیز موفق به شکست کره در خاک این کشور شدند و حالا دوباره احتمالا در ترکیب ایران برابر کره قرار خواهند گرفت تا نتایج قبلی ایران در سئول را تکرار کنند.


با غیبت آزمون در دیدار برابر کره جنوبی، قوچان نژاد شانس زیادی برای حضور در ترکیب تیم ملی ایران دارد و این احتمال وجود دارد که از ابتدا به میدان برود. گوچی در دیدار برابر قطر در اولین دیدار ایران موفق شد گل سرنوشت سازی را برای ایران به ثمر رساند اما بعد از این دیدار با وجود درخشش در لیگ هلند، در ترکیب تیم ملی توفیقی نداشت. دیدار با کره جنوبی با توجه به نبود آزمون می تواند شانس بزرگی برای گلزنی قوچان نژاد باشد زیرا تاکتیک دو تیم و استراتژی تیم ملی به شکلی است که با توجه به تمرکز تیم ملی روی ضد حملات، قوچان نژاد امید اصلی ایران برای فتح دروازه های قرمزهای کره خواهد بود اما او در این مسیر رقیبان جدی مانند سامان قدوس تازه وارد، مهدی طارمی و غیره خواهد داشت.


عکس امیرحسین خیرخواه-سئول

 

ورزش۳

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار