ربیع خواه – کمال؛ زوجی جدید در پرسپولیس (عکس)

سود بردن توامان از دو هافبک دفاعی در ترکیب پرسپولیس طی دو دیدار اخیر این تیم، برانکو ایوانکوویچ را به استراتژی جدید تاکتیکی رسانده است.

به گزارش "توپ"، بیرون ماندن کمال کامیابی نیا در دو بازی اخیر پرسپولیس از ترکیب اصلی با توجه به اتفاقات رخ داده، اکنون شرایط متفاوتی را برای هافبکی که داعیه حضور در تیم ملی دارد را شکل داده است.


کامیابی نیا که پیش از دیدار برابر سیاه جامگان دچار سوتفاهماتی با کادرفنی این تیم شده بود، در نهایت از اردو خارج شد تا غایب این تیم برابر شاگردان اکبر میثاقیان لقب گیرد. او طبق پیش بینی علیرغم همراهی سرخپوشان در عمان، جایی در ترکیب اصلی برابر الاهلی عربستان نیز نداشت. با این حال برانکو ایوانکوویچ در عجیب ترین تصمیم خود در نیمه دوم این دیدار و در حالی که تیمش با دو گل از حریف عربستانی عقب بود؛ او را جزو یکی از تعویضی‌های خود روانه زمین کرد. حضور همزمان این بازیکن در کنار محسن ربیع خواه از جدیدترین متد و برنامه‌های برانکو ایوانکوویچ بود که اتفاقا عجیب‌ترین آنها هم بود. اکنون به نظر می‌رسد در دیگر دیدارها نیز این فرمول مورد استفاده قرار گیرد.


کامیابی نیا در دیدار تدارکاتی برابر خوشه طلایی نیز از سوی برانکو ایوانکوویچ با این شیوه و در کنار ربیع خواه با کمترین فاصله نسبت به او و البته شرح وظایفی متفاوت به میدان رفت. سرمربی کروات سرخپوشان که دریافت گل از حریف عربستانی را به دلیل کم‌کاری و اشتباه هافبک‌های تهاجمی خود می‌داند؛ قصد دارد با این شیوه ضمن تدافعی کردن خط میانی خود، شرایط برای طراحی حملات به بهترین شکل توسط هافبک‌هایش صورت گیرد.

 

 

ورزش۳

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار