برگزاری آخرین تمرین کره جنوبی ‌پیش از مصاف با ایران + عکس

تیم ملی فوتبال کره‌جنوبی آخرین تمرین خود پیش از رویارویی با ایران در هفته نهم مرحله نهایی انتخابی جام‌جهانی ۲۰۱۸ روسیه را انجام داد.

، به نقل از روزنامه سئول، شین تائه‌یونگ، سرمربی تیم ملی کره‌جنوبی بیش از هر زمان دیگری تمام تلاش خود را معطوف به افزایش انگیزه شاگردانش کرده است.

آخرین تمرین تاکتیکی کره‌جنوبی پیش از مصاف با تیم ملی فوتبال ایران زیر نظر کادر فنی برگزار شد و چند بازیکن مصدوم همانند چیان و مین به تمرین اختصاصی پرداختند تا آخرین شرایط آنها مورد بررسی پزشکان قرار بگیرد. فضای حاکم بر اردوی ملی‌پوشان کره‌ای خوب بود و شین تائه‌یونگ پس از گذشت ۱۵ دقیقه از اصحاب رسانه خواست تا محل تمرین را ترک کنند.

یکی از مقامات فدراسیون فوتبال کره‌جنوبی نیز از امنیت کامل محل تمرینات تیم ملی این کشور و ایران جهت ممانعت از ورود افراد هنگام تمرینات مخفی خبر داد.

تیم‌های ملی فوتبال کره‌جنوبی و ایران از ساعت ۱۶:۳۰ دقیقه فردا (پنجشنبه) در ورزشگاه سئول به مصاف هم می‌روند. ایران با ۲۰ امتیاز صدرنشین گروه A آسیا است و صعود خود را به جام‌جهانی ۲۰۱۸ روسیه قطعی کرد. کره‌جنوبی و ازبکستان نیز به ترتیب با امتیازهای ۱۳ و رتبه‌های دوم و سوم جدول رده‌بندی را در اختیار دارند.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار