استقلال فدراسیون‌ها براى محترم است

سلطانی‌فر: وزارت ورزش در قبال فدراسیون‌ها نقش تدارکاتچى را ندارد/ وظیفه ما این نیست که فقط پول بیاوریم و نظارت نکنیم

وزیر ورزش و جوانان گفت: وزارتخانه در قبال فدراسیون‌ها نقش تدارکاتچى را ندارد. وظیفه ما این نیست فقط پول بیاوریم و نقش نظارتى نداشته باشیم.

،‌ مسعود سلطانی‌فر در جمع روساى فدراسیون‌هاى ورزشى گفت: با فدراسیون‌هاى ورزشى تعامل کامل داریم و استقلال فدراسیون براى محترم است، ولى اعتقاد داریم شخصیت فدراسیون‌ها در داخل شخصیت حقوقى وزارت ورزش و در واقع حاکمیت و نظام مفهوم پیدا مى‌کنند. ظرفیت نقد باید در نزد همه وجود داشته باشد.

وی افزود: وزارت ورزش و جوانان پاسخگویى مردم، مجلس و دولت است. این رویه و روحیه پاسخگویى در نزد همه روساى فدراسیون‌ها به وزارت و در واقع باید به مردم وجود داشته باشد. استقلال فدراسیون‌ها محترم است و من تلاش مى‌کنم این موضوع پررنگ‌تر شود. این موضوع به معناى آزاد بودن از پاسخگویى در قبال اعمال و هزینه کردن‌هاى سرمایه کشور نیست.

وزیر ورزش و جوانان خاطرنشان کرد: وزارتخانه در قبال فدراسیون‌ها نقش تدارکاتچى را ندارد. وظیفه ما این نیست فقط پول بیاوریم و نقش نظارتى نداشته باشیم. وزارت ورزش و جوانان وظیفه قانونى، جدى و روشن دارد. وزارتخانه یک دستگاه تخصصى و قانونى است و نقش نظارتى و حاکمیتى دارد.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار