کلاسی که برانکو آن را از دست داد

منصوریان هم کلاسی کاپلو و ماگات شد

علیرضا منصوریان سرمربی استقلال این شانس را دارد تا در کلاسی با حضور مربی های بزرگ و بین المللی شرکت کند.

به گزارش "توپ"، علیرضا منصوریان که در اجلاس مربی های نخبه فوتبال آسیا حضور دارد، به همراه چند سرمربی دیگر سرشناس آسیایی در جلساتی که زیر نظر کمیته فنی AFC برگزار می شود، حضور یافته است. این در حالی است که برانکو سرمربی پرسپولیس به دلیل آماده نشدن ویزا، حضور در این دوره را از دست داده است. 


فابیو کاپلو سرمربی جیانگ سوسانینگ چین، فیلیکس ماگات سرمربی سابق تیم بایرن مونیخ، کریستین گروس، سرمربی سابق تاتنهام و الاهلی عربستان و آندری ویاش بواش سرمربی شانگهای شاخص ترین مربی های این دوره هستند، نشستی که زیر نظر اندی راکس بورگ مدیرفنی AFC و سرمربی سابق تیم ملی اسکاتلند برگزار می شود. چوی کانگ هی سرمربی سابق تیم ملی کره که ۴ سال پیش در همین روزها نبرد سختی با کارلوس کی روش داشت، نیز در این اجلاس حضور دارند.

 


در این کلاس دو روزه آخرین تحولات فنی مربیگری به بحث گذاشته می شود و در آن مربی های شناخته شده ای از عربستان، ازبکستان، چین، کره جنوبی، ژاپن، استرالیا و ایران حضور دارند.

 

اندی راکسبورگ، مدیر فنی AFC، از تاثیر رو به رشد این رویداد خوشحال است. او می گوید: "این گردهمایی در آسیا خاص ( منحصر به فرد ) است؛ زیرا به مربیان از همه باشگاه های برتر، فرصتی برای به اشتراک گذاشتن ایده ها، نوآوری ها و در بعضی موارد چالش های خود می دهد.آنها فرصت دارند پیشنهادات خود را در زمینه آینده فوتبال باشگاه های نخبه در آسیا و ورود به ساختار و قالب رقابت های باشگاه های برتر آسیا ارائه دهند. آنها همچنین می توانند به برخی از پیشرفت های فنی جدید در بازی جهان نگاه کنند.

ورزش۳

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار