برای رکوردزنی به سئول نیامدیم

دژاگه: قدوس مثل من و گوچی می‌شود

کاپیتان تیم ملی فوتبال ایران گفت: برای کسب رکورد تازه به کره جنوبی نیامده وفقط برروی بازی تیم تمرکز دارند.

به گزارش "توپ"، اشکان دژاگه پیش ازشروع آخرین تمرین آماده سازی تیم ملی به منظور رویارویی با تیم ملی کره اظهار داشت: خوشبختانه تیم امروز کامل شد، در طی روزهای گذشته تمرینات خوبی را برگزار کرده ایم. این آخرین تمرین ما قبل از بازی مقابل تیم کره است و همه می دانند ازچه اهمیت زیادی برخورداراست.


هافبک تیم ملی فوتبال ایران با بیان اینکه  تیم امروز کامل شده است ،اظهارداشت: درحال حاضرآخرین تمرین تیم ملی است و ما برای این دیدارتمرین زیادی کرده ایم.


وی درپاسخ به این سئوال که چقدر شناخت ازتیم ملی کره دارید،افزود: ما فقط به بازی خودمان فکر می کنیم و دوست داریم آخرین دیدارهای خود دراین رقابت ها را با موفقیت به پایان برسانیم.


به گفته دژاگه این بازی بیش از آنکه برای ما حساس باشد برای تیم ملی کره حساسیت دارد آن ها باید تیم ملی ایران را شکست دهند و ما با خیال آسوده تری این بازی را دنبال خواهیم کرد.


وی درباره اینکه آیا با سامان قدوس درباره تیم ملی صحبت کرده اید یا خیر،ادامه داد: با او پیش از این صحبت کرده ام او همانند من و قوچان نژاد در اروپا بزرگ شده و دوست دارد برای تیم ملی بازی کند. خوشحالم که به تیم ملی اضافه شده و برای موفقیت آن تلاش می کند.


وی درباره تیم ملی کره نیز گفت:کره تیم بزرگی است و ما برای این تیم اهمیت زیادی قائل هستیم کره ای هاچندین بازیکن دراروپا دارند واین اهمیت این تیم را دو چندان می کند اما ما ایران هستیم و فقط برای برد به میدان می رویم.

ورزش۳

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار