اشکان شاخص‌ترین عضو باشگاه تیم ملی!

اشکان دژاگه که نقش مهمی در موفقیت های تیم ملی ایران داشته است برای بازی با کره جنوبی می تواند مهره قابل اعتماد کارلوس کی روش باشد.

به گزارش "توپ"، از زمانی که اشکان دژاگه برای اولین بار برای تیم ملی ایران بازی کرد نزدیک به شش سال می گذرد. بازیکنی که حالا دیگر غریبه نیست و شاید بهتر است بگوییم یکی از آشناترین چهره های حال حاضر تیم ملی ایران است.


دژاگه آرام آرام از یک بازیکن نا آشنا به فضای فوتبال ایران تبدیل به یکی از کاپیتان های اصلی تیم ملی ایران شد و این احتمال وجود دارد که او در جام جهانی ۲۰۱۸ نیز بازوبند کاپیتانی تیم ملی ایران را به بازو ببندد. دژاگه که نمایشی عالی در جام جهانی برزیل داشت هنوز بازیکنی قابل اتکا برای کارلوس کی روش و تیم ملی به حساب می آید.


او هرچند در سال های اخیر در فوتبال باشگاهی موفقیت بزرگی کسب نکرده است اما در فوتبال ملی روزهای خوبی را سپری کرده و همراه تمامی افتخارات تیم ملی در این سال ها بوده است.


دژاگه در تمرینات تیم ملی ایران قبل از بازی با کره با انگیزه بالا تمرین می کند تا بتواند همان اشکان محبوب و دوست داشتنی باشد.


دژاگه می تواند الگوی خوبی برای سامان قدوس بازیکن دو تابعیتی جدید تیم ملی ایران باشد که اولین بازی اش را برابر تیم ملی کره جنوبی برای تیم ملی ایران انجام می دهد. زوجی که می توانند حتی در جام جهانی راه صعود به مرحله حذفی را هموارتر کنند.


عکس: امیرحسین خیرخواه-سئول

 

ورزش۳

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار