استقلال نیاز به یک برد خوب دارد

حسن‌زاده: بازیکنان استقلال فقط در صفحات مجازی از منصوریان حمایت نکنند/ اولتیماتوم ۲ هفته‌ای اثری ندارد

بازیکن پیشین تیم فوتبال استقلال گفت: شاگردان علیرضا منصوریان تنها به یک پیروزی خوب نیاز دارند تا از شرایط فعلی خارج شوند.

رضا حسن‌زاده در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ، درباره اولتیماتوم دو هفته‌ای به علیرضا منصوریان از سوی هیئت مدیره باشگاه استقلال اظهار داشت: باید همه جوانب این موضوع را سنجید. شاید فرصت دو بازی در میان نباشد و به خاطر اینکه عصبانیت هواداران فروکش کند، چنین صحبتی مطرح شده باشد. اگر واقعاً اولتیماتوم صحت داشته باشد، هیچ تأثیری نخواهد داشت. این مسئله باعث می‌شود استرس کادر فنی و بازیکنان بیشتر شده و نتوانند آن چیزی را که می‌خواهند در زمین اجرا کنند.

وی افزود: اگر قرار به فرصت بود، باید بیشتر از سرمربی حمایت می‌کردند یا اصلاً بحث دو بازی را اعلام نمی‌کردند. الان همه منتظر هستند ببینند استقلال در دو بازی آینده نتیجه می‌گیرد یا نه. علی (منصوریان) سعی و تلاشش را می‌کند که تیم نتیجه بگیرد، اما او ناخودآگاه در حواشی گرفتار شده است که نباید به این صورت می‌شد. منصوریان باید بیشتر به فکر تیمش باشد، آنالیز مسابقات را داشته باشد و به خصوص بازی‌های گذشته استقلال را ببیند و نقاط ضعف را پیدا کند.

«منصوریان باید نسبت به چیدمان تیمش دقت کند»، بازیکن پیشین استقلال خاطرنشان کرد: تیم‌هایی که مقابل استقلال قرار می‌گیرند، انگیزه زیادی دارند و نباید آنها را دست‌کم گرفت. فرقی نمی‌کند تیم لیگ برتری باشد یا لیگ دسته اولی و دومی. همه تیم‌ها برابر استقلال با انگیزه بازی می‌کنند. بنابراین بازیکنان استقلال باید مقابل گل‌گهر سیرجان در جام حذفی محکم بازی کنند. از آنها خواهش می‌کنم همان‌طوری که در صفحات مجازی و رسانه‌ها از سرمربی‌شان حمایت کرده‌اند، در زمین هم با تمام توان تلاش کنند. این‌طور نباشد که فقط حرف بزنند و در زمین طور دیگری باشند!

حسن‌زاده در پایان تصریح کرد: امیدوارم بازی با گل‌گهر سکویی برای استقلال باشد تا از شرایط فعلی خارج شود. این تیم تنها نیاز به یک پیروزی خوب دارد تا از این شرایط خارج شود.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار