شرایط تیمی و فنی به صورتی که فکر می‌کردم نبود

حسینی: شرایط در سپیدرود آن‌طور پیش نرفت که انتظارش را داشتم/ اول فصل با الان خیلی فرق می‌کند

بازیکن تیم سپیدرود رشت می‌گوید که شرایط در این تیم آن‌طور نبود که او انتظارش را داشت.

سید محسن حسینی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ، درباره جدایی‌اش از سپیدرود رشت، اظهار داشت: شرایط اول فصل با الان خیلی فرق می‌کند. با توجه به شناخت و رفاقتی که با علی نظرمحمدی داشتم، تصمیم گرفتم فصل را در آنجا شروع کنم. رشت هواداران و مردم خیلی خوب و دلسوزی دارد. من ابتدای فصل به سپیدرود رفتم، اما شرایط تیمی و فنی به صورتی که فکر می‌کردم نبود. برای رفتن به آنجا «دو، دو تا چهار تا» کرده بودم، اما شرایط آن طور پیش نرفت که انتظارش را داشتم. در سپیدرود آن محسن حسینی مورد انتظار نظرمحمدی برآورده نشد و تصمیم گرفتیم از یکدیگر جدا شویم.

وی افزود: در همین حد کفایت می‌کند که بگویم شرایط در سپیدرود برای من مهیا نبود. ۹ سال در شهر تبریز بودم. امکانات و زیرساخت‌های شهر تبریز نسبت به رشت خیلی تفاوت داشت. سه ماه نیست که از گسترش فولاد جدا شدم، اما دلم برای آنها تنگ شده بود. باشگاه گسترش فولاد و شهر تبریز امکانات زیادی دارد و حداقلش این است که شما در آنجا دغدغه زمین تمرین ندارید. چمن مصنوعی که ورزشگاه عضدی داشت، کیفیت لازم را از ما می‌گرفت و گریبان‌گیر سپیدرود و بقیه تیم‌ها می‌شد. برای من در آنجا شرایط خوب نبود.

بازیکن پیشین تیم سپیدرود رشت در پاسخ به این سوال که آیا از نظرمحمدی دلخوری داشته که از این تیم جدا شده، گفت: جدایی‌ام از سپیدرود یک تعامل دو طرفه بود. برای آنها آرزوی موفقیت می‌کنم. این‌طور نیست که ما نمک بخوریم و نمکدان بشکنیم. در این سه ماه خاطرات خیلی خوبی در رشت داشتم. الان هم مسیرم به سمت تبریز است، اما تا قرارداد بسته نشود، نمی‌توانم اسمی از تیمی بیاورم. فقط می‌گویم مقصدم تبریز است.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار