عملکرد تیم ملی کشتی فرنگی راضی کننده بود

علی‌آبادی: کادر فنی تیم ملی کشتی فرنگی تغییر نمی‌کند/ عبدولی باید مثل بقیه کشتی‌گیران در مسابقات انتخابی شرکت کند

عضو شورای فنی کشتی فرنگی گفت: از این به بعد عبدولی هم باید مثل سایر کشتی‌گیران باید در مسابقات انتخابی شرکت کند.

رحیم علی آبادی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ، درخصوص عملکرد تیم ملی کشتی فرنگی در مسابقات جهانی اظهار داشت: با وجود این که در تیم ملی کشتی فرنگی جوانگرایی صورت گرفته بود اما شاهد کشتی‌های خوبی از فرنگی‌کاران کشورمان بودیم. ما از عملکرد آنها راضی هستیم البته یکی دو تا از آنها به اشتباه خودشان باختند و اگر دقت بیشتری داشتند می‌توانستند مدال طلا هم کسب کنند.

وی ادامه داد: با توجه به این که عضویت در تیم ملی کشتی فرنگی بر اساس مسابقات انتخابی بود برخی از فرنگی‌کاران ایران برای اولین بار بود راهی مسابقات جهانی می‌شدند. امیدوارم این کشتی‌گیران بتوانند در المپیک ۲۰۲۰ بهترین عملکرد خود را انجام دهند.

عضو شورای فنی کشتی فرنگی در خصوص این که کادر فنی تیم ملی تغییری خواهد کرد یا خیر، گفت: کادر فنی تیم ملی با همین ترکیب به کار خود ادامه خواهد داد. اشکانی به عنوان سرمربی تیم ملی با نفراتی که می‌تواند با آنها کار کند ادامه خواهد داد. البته ما هم روی نحوه آماده‌سازی تیم ملی نظارت می‌کنیم.

علی‌آبادی ادامه داد: شکست برخی کشتی‌گیران ارتباطی به اشکانی نداشت و آنها به خاطر اشتباهات خودشان نتیجه را واگذار کردند. ضمن این که ما از مسابقات انتخابی تیم ملی راضی هستیم. البته عبدولی با توجه به شرایطی که ایجاد شد توانست ملی‌پوش شود و خوشبختانه در مسابقات جهانی صاحب مدال شد. البته از این به بعد عبدولی هم باید مثل سایر کشتی‌گیران باید در مسابقات انتخابی شرکت کند. چون کشتی‌گیری که مصدوم است نمی‌تواند در طول چند روز بهبودی پیدا کند.

 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار