توافق ۱۶۰ میلیون یورویی بارسلونا و لیورپول بر سر کوتینیو

دو باشگاه لیورپول و بارسلونا بر سر انتقال ستاره برزیلی سرخپوشان به نوکمپ به توافق رسیده‌اند.

، در حالی که پنجره تابستانی نقل و انتقالات روزهای پایانی خود را سپری می‌کند، سایت «یاهو اسپورت» مدعی شد دو باشگاه لیورپول و بارسلونا بر سر انتقال فیلیپه کوتینیو به نوکمپ به توافق رسیده‌ و این موضوع را به اطلاع این بازیکن که در حال حاضر در اردوی تیم ملی فوتبال برزیل به سر می‌برد، رسانده‌اند. این سایت رقم توافق دو باشگاه بر سر این ستاره برزیلی را ۱۶۰ میلیون یورو عنوان کرده‌ است.  

دو روز پیش نشریه «اسپورت» نزدیک به باشگاه بارسلونا خبر داد، در پی گفت‌وگوی مثبت مدیر برنامه‌های فیلیپه کوتینیو با مالکان باشگاه لیورپول یعنی «فِن‌وِی اسپورتس گروپ»، این باشگاه انگلیسی پذیرفت بر سر انتقال این ستاره برزیلی به نوکمپ بر سر میز مذاکره با نمایندگان باشگاه بارسلونا بازگردد.

کوتینیو که تا سال ۲۰۲۲ با لیورپول قرارداد دارد، در سال ۲۰۱۳ با ۸.۵ میلیون پوند از اینتر به لیورپول پیوست و فصل گذشته نیز ۱۴ گل به ثمر رساند و ۸ پاس گل به هم‌تیمی‌هایش داد.

در تابستان سال جاری بارها در گزار‌ش‌های مختلف عنوان شد که این هافبک ۲۵ ساله به سران باشگاه لیورپول اعلام کرده قصد ماندن در آنفیلد را ندارد و تمایل دارد راهی بارسلونا شود.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار