آسمان خراش کره ای به بازی می آید؟

پلن ب کره با غول ۱۹۷ سانتی متری

مهاجم تیم کره جنوبی که با موهای جالب خود یکی از بازیکنان جذاب تمرینات کره محسوب می شود، پلن دوم قرمزها در مصاف با ایران است.

به گزارش "توپ"، کیم شین ووک مهاجم منحصر به فرد خط حمله تیم ملی کره جنوبی به حساب می آید. مهاجم بلند قامت تیم ملی کره جنوبی که به دلیل قد ۱۹۷ سانتی متری و رنگ موهای سبز، آبی، زرد و قرمز، در میان بازیکنان کره همواره متمایز و قابل تشخیص است، پلن دوم کره برابر ایران خواهد بود.


کیم که برای رنگ موهای خود اهمیت ویژه ای قائل است، همواره از رنگ های عجیبی برای موهای سر خود استفاده می کند تا متفاوت از سایر بازیکنان باشد. این بازیکن درباره پیام این تغییر رنگ به مدافعان حریف می گوید: شما نمی توانید بالای سر من سر بزنید!"

 


او بازیکنی متفاوت برای تیم ملی کره جنوبی به شمار می رود. کیم که زودتر از سایر بازیکنان به اردوی تیم ملی اضافه شد، در این باره می گوید که تنها برای تمرین کردن در اینجا حاضر شده است.


این مهاجم که دوران حرفه ای خود را به عنوان مدافع آغاز کرده است، پلن ب تیم ملی کره جنوبی برابر ایران خواهد بود. این مهاجم بلند قامت که در خط دفاع ایران رقیبان سر سختی دارد، در زمان هایی که بازی این تیم گره بخورد، به زمین خواهد آمد تا با استفاده از قدرت سرزنی او بالاتر از مدافعان ایران استفاده شود. کیم در ۲۹۱ دیدار موفق به ثبت ۱۱۲ گل در کی لیگ شده است و در فصل جاری با ۱۰ گل زده در رده دوم بهترین گلزنان لیگ این کشور قرار دارد.

ورزش۳

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار