زیباترین گل رقابت‌های اروپایی در فصل ۱۷-۲۰۱۶ مشخص شد + فیلم

زیباترین گلی که فصل گذشته در مهمترین تورنمنت باشگاهی جهان به ثمر رسید، توسط اتحادیه فوتبال اروپا معرفی شد.

، فینال لیگ قهرمانان اروپای فصل گذشته برای یوونتوسی‌ها خاطره خوشی نداشت اما آنها حداقل می‌توانند خوشحال باشند که تنها گل‌شان در آن بازی به عنوان زیباترین گل فصل رقابت‌های اروپایی انتخاب شد.

یوفا با آرای کاربرانش، گلی که ماریو ماندزوکیچ در شب شکست ۴ بر یک بانوی پیر در ورزشگاه ملنیوم کاردیف به ثمر رساند را به عنوان زیباترین گل فصل گذشته تورنمنت‌های یوفا، لیگ قهرمانان و لیگ اروپا معرفی کرد، گلی که کار را برای دقایق به تساوی کشاند.

پاس بلند لئوناردو بونوچی آغاز کننده حرکتی بود که منجر به گل شد. پاس مدافع میانی سابق یوونتوس در محوطه جریمه رئال مادرید توسط الکس ساندرو کنترل شد و او توپ را به گونسالو ایگواین فرستاد. مهاجم آرژانتینی یووه با سینه توپ را مهار کرد و آن را برای هم‌تیمی کرواتش فرستاد و او با تکرار حرکت ایگواین و یک ضربه قیچی، توپ را از بالای سر کیلور ناواس به تور دروازه کهکشانی‌ها چسباند. به این ترتیب از زمانی ارسال بونوچی توپ بدون آنکه به زمین برخورد کند وارد دروازه رئال مادرید شد.

گل ماریو ماندزوکیچ با کسب ۲۶ درصد آرای کاربران بالاتر از گل‌های موسی سو بازیکن فنرباغچه برابر منچستریونایتد در مرحله گروهی لیگ اروپا با ۲۵ درصد آرا و گل کاسمیرو، هافبک برزیلی رئال مادرید برابر ناپولی در مرحله یک هشتم نهایی فینال لیگ قهرمانان اروپا با ۲۰ درصد آراء، به عنوان زیباترین گل فصل انتخاب شده است.

در زیر فیلم گل مهاجم کروات یوونتوس برابر رئال مادرید را می‌توانید مشاهده کنید:

 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار