سو: مصمم به جبران شکست بدهنگام در تهران هستیم

مدافع تیم ملی فوتبال کره‌جنوبی از عزم خود و یارانش برای جبران شکست دور رفت مرحله نهایی انتخابی جام‌جهانی ۲۰۱۸ روسیه برابر ایران خبر داد.

، جانگ هیون سو، مدافع ۲۶ ساله باشگاه اف‌سی توکیو به همراه تیم ملی فوتبال کره‌جنوبی ۳ دیدار مرحله نهایی انتخابی جام‌جهانی ۲۰۱۸ روسیه را تجربه کرد.

ملی‌پوش کره‌ای در آستانه رویارویی روز پنجشنبه برابر ایران در جمع خبرنگاران گفت: به عنوان یک مدافع از شکست در بازی رفت برابر ایران ناامید و ناراحت شدم. به همین خاطر بسیار مصمم هستیم تا این شکست را جبران کنیم. من در آن بازی حضور داشتم و یک بر صفر باختیم. آن شکست برای ما در ناگوار بود، البته بازی با ایران همیشه خوب بوده است. اشتباهاتی هم داشتم و بازی را واگذار کردیم. بازی برگشت به گونه دیگری خواهد بود. سعی می‌کنم با نمایش خوب به نتیجه بهتری دست یابیم. تصمیم گرفتم تا در بازی برگشت برابر ایران هیچ اشتباهی مرتکب نشوم.

تیم‌های ملی فوتبال کره‌جنوبی و ایران ساعت ۱۶:۳۰ پنجشنبه هفته جاری به‌وقت کشورمان در بازی هفته نهم مرحله نهایی انتخابی جام‌جهانی ۲۰۱۸ روسیه از گروه A آسیا به مصاف هم می‌روند. ایران ۲۰ امتیازی به‌عنوان صدرنشین گروه پیش از این صعود خود را قطعی کرده و کره‌جنوبی با ۱۳ امتیاز رتبه دوم جدول رده‌بندی را در اختیار دارد.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار