مستحق کسب یک امتیاز بودیم

مهابادی: داور در دقایق آخر قضاوتی یک‌طرفه به نفع شهرداری ماهشهر داشت/ تماشاگران این تیم داور را تهدید کردند

سرمربی برق جدید شیراز گفت که بازیکن شهرداری ماهشهر پیش از به ثمر رساندن گل برتری، بازی جوانمردانه را رعایت نکردند که این اقدام، دور از معرفت و جوانمردی بود.

داوود مهابادی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران پویا، در خصوص شکست یک بر صفر تیمش مقابل شهرداری ماهشهر اظهار داشت: در این مسابقه با گرمای شدیدی مواجه بودیم و در نیمه دوم نیز ورزشگاه ماهشهر نور کمی داشت. بازی نزدیک و پُرفشاری را پشت سر گذاشتیم، چون هر دو تیم نسبت به هم شناخت داشتند. دو تیم موقعیت آنچنانی روی دروازه هم نداشتند، اما با این حال، بازیکنان ما بازی خوبی ارائه دادند و مستحق کسب حداقل یک امتیاز بودیم.

وی ادامه داد: در نیمه اول، یکی دو موقعیت گلزنی داشتیم و در نیمه دوم هم دو بار فرصت گشودن دروازه شهرداری ماهشهر را پیدا کردیم. حریف هم چند موقعیت حدود ۵۰ درصدی روی ضربات ایستگاهی ایجاد کرد. پس از اینکه داور مسابقه، بازیکن حریف را از زمین اخراج کرد، کادر فنی حریف به زمین ریخت. داور که تا آن زمان عالی سوت می‌زد، اخراج را برگرداند، به بازیکن فوق کارت زرد نشان داد و در دقایق آخر، قضاوت کاملاً یک‌طرفه‌ای به نفع حریف داشت. تماشاگران هم داور را تهدید می‌کردند. البته با این وجود، این هواداران کوچک‌ترین توهینی به تیم ما نکردند و به ما احترام گذاشتند.

سرمربی برق جدید با بیان اینکه بازیکن شهرداری ماهشهر به سینه داور زد، تصریح کرد: در اواخر مسابقه، بازیکن تیم ما با بازیکن حریف، سر به سر شد و روی زمین افتاد. بچه‌های ما به بازیکن شهرداری گفتند توپ را به بیرون بزن، اما این بازیکن بازی جوانمردانه را رعایت نکرد و پس از اعلام خطا به نفع شهرداری پشت محوطه جریمه، همین توپ وارد دروازه ما شد. این اتفاق در حالی رخ داد که ما ۱۰ مرتبه بازی جوانمردانه را رعایت کردیم. اقدام بازیکن حریف، دور از معرفت و جوانمردی بود.

مهابادی در پاسخ به این پرسش که آیا برق جدید در این فصل به دنبال صعود به لیگ برتر است یا خیر، خاطرنشان کرد: تیم جوان و نوپایی داریم و به تازگی به لیگ دسته اول صعود کرده‌ایم. ابتدا باید موقعیت خود را تثبیت کنیم. هدف ما این است که ابتدا، بازیکنان تجربه خوبی کسب کنند و سپس به آینده تیم در نیم‌فصل دوم می‌اندیشیم.

وی درباره مصاف تیمش مقابل شهرداری تبریز در هفته سوم لیگ دسته اول فوتبال، با بیان اینکه شرایط خوبی داریم، گفت: شهرداری تبریز تیم خوبی است. این تیم پس از دو هفته نتیجه نگرفتن، هفته گذشته به پیروزی دست یافت. در مجموع تیم‌های لیگ یکی به هم نزدیک هستند و ما هم مقابل شهرداری تلاش می‌کنیم با دست پُر از زمین خارج شویم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار