برای بازی مقابل مقاومت برنامه داریم

جاوید: مقابل شهرداری ساوه چاره‌ای جز کسب ۳ امتیاز نداشتیم/ موفقیت تیم مهم‌تر از آقای گلی من است

ملی‌پوش تیم فوتسال تأسیسات دریایی گفت: به دلیل شکست مقابل آذرخش، در دیدار برابر شهرداری ساوه چاره‌ای جز پیروزی نداشتیم.

مهدی جاوید در گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران پویا، در خصوص پیروزی ۱۲ بر یک تیم تأسیسات دریایی مقابل شهرداری ساوه اظهار داشت: بازی تماشاگرپسندی بود و دو تیم موقعیت‌های زیادی روی دروازه هم داشتند. خوشبختانه فرصت‌های ما تبدیل به گل شد، اما حریف بدشانس بود و نتوانست از موقعیت‌هایش استفاده کند.

وی ادامه داد: در بازی مقابل آذرخش شکست خورده بودیم و در این بازی چاره‌ای جز کسب سه امتیاز نداشتیم. کادر فنی تیم هم در این بازی دو هدف داشت، اول اینکه سه امتیاز را به دست بیاوریم و بعد هم با تعداد گل بالا پیروز شویم که خدا را شکر به هر دو هدف کادر فنی رسیدیم.

ملی‌پوش تیم فوتسال تأسیسات در پاسخ به این پرسش که چقدر امیدوار است بتواند آقای گلی فصل گذشته خود را دوباره تکرار کند،‌ تصریح کرد: مهم‌ترین چیز برای من موفقیت تیم است و اگر در کنار این موفقیتی هم برای من به دست بیاید، قطعاً خوشحال خواهم شد، اما همان‌طور که گفتم مهم‌ترین مسئله موفقیت تیم است.

جاوید در مورد دیدار هفته آینده تیم تأسیسات مقابل مقاومت قرچک عنوان کرد: مقاومت نشان داده تیم شایسته‌ای است و امیدوارم بازی تماشاگرپسندی را بین دو تیم شاهد باشیم. هر دو تیم می‌خواهند در این مسابقه پیروز شوند. تیم ما هم برای این بازی برنامه دارد و امیدوارم به سه امتیاز این بازی برسیم.

وی در خصوص اضافه شدن مهران عالیقدر به تیم تأسیسات و اینکه حضور این بازیکن چقدر می‌تواند به تیم وحید شمسایی کمک کند، گفت: عالیقدر بازیکن ملی‌پوش و بزرگی است، اما بنا به دلایلی امسال نتوانسته بازی کند. او هفته گذشته اولین بازی خود را برای ما انجام داد و خیلی هم به تیم‌مان کمک کرد. ما تیم خوبی داشتیم و با آمدن عالیقدر  بهتر هم شدیم. امیدوارم اضافه شدن او کمک کند تا به هدف‌ نهایی‌مان برسیم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار