حقایقی نشان دهنده تحول فوتبال ایران پس از حضور کی‌روش است

نورافکن: برای حفظ رکورد تیم ملی تلاشم را خواهم کرد/ آماده حضور در جام جهانی هستیم

هافبک جوان تیم ملی فوتبال کشورمان می‌گوید که تمام تلاش خود را انجام می‌دهد تا رکورد تیم ملی حفظ شود.

و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، امید نورافکن که برای نخستین بار به اردوی تیم ملی فوتبال بزرگسالان جهت حضور در مسابقات انتخابی جام جهانی دعوت شده، گفت: تمام تلاش‌مان را برای حفظ رکود تیم ملی به کار می‌گیریم.

وی که همانند روزبه چشمی، یکی از بازیکنانی است که عملکرد خوبی در تیم جوانان ایران داشته و هم‌اکنون به بالاترین رده تیم ملی ایران جهت بازی مقابل کره جنوبی و سوریه دعوت شده است، اظهار داشت: این یکی از مهمترین گام‌های من برای موفقیت در دوران بازیگری‌ام است.

هافبک تیم ملی فوتبال کشورمان گفت: اکنون فرصت هماهنگی، کسب تجربه در تیم ملی فوتبال بزرگسالان برایم فراهم شده و تمام سعی خود را برای کمک به رکورد بسته نگاه داشتن دروازه تیم ملی (عدم شکست و عدم دریافت گل) به کار خواهم بست.

نورافکن ادامه داد:  این یکی از مهمترین گام‌های من برای موفقیت در دوران بازیگری‌ام است تا خود را هماهنگ و به تیم ملی کشورم کمک کنم. همانگونه که کارلوس کی‌روش از پیش اعلام کرده ما این هدف را داریم که رکودمان را حفظ کنیم و هیچ گلی را دریافت نکرده و هیچ شکستی را در مرحله انتخابی متحمل نشویم و با حداکثر تلاش خود سعی می‌کنیم که این امر اتفاق افتد.

هافبک تیم ملی در پاسخ به این سؤال که به عنوان جوان‌ترین بازیکن حاضر در اردو، شرایط فوتبال ایران را در این لحظه چگونه ارزیابی می‌کند، گفت: پس از ورود کارلوس کی‌روش ما بازیکنان جوان بیشتری را در تیم ملی و در اروپا می‌بینیم. این حقایق نشان دهنده تحولی است که نه تنها در فوتبال ایران بلکه به طور کلی در تمام کشور رخ داده است.

وی گفت: بدون شک تمرینات و کارهایی که در سال‌های گذشته انجام شده، ما را به این نقطه رسانده است و ما این فرصت را هم اکنون داریم که در یک جام جهانی دیگر حضور داشته باشیم و اعتقاد دارم تیم ملی آمادگی رویارویی در جام جهانی را دارد.

نورافکن درباره هدف اصلی‌اش در دوران بازیگری گفت: هم اکنون بزرگترین هدف من بودن در تیم ملی، حضور در جام جهانی و صعود به مرحله دوم از مسابقات است.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار