کیتا: پروژه لیورپول مرا به هیجان می‌آورد

هافبک گینه‌ای لایپزیگ از اینکه پیوستنش به لیورپول قطعی شد، خوشحال است.

، باشگاه لیورپول امروز (سه‌شنبه) خبر توافقش با باشگاه راسنبال لایپزیگ برای به خدمت گرفتن نبی کیتا از تابستان آینده را به طور رسمی اعلام کرد. طبق توافق صورت گرفته قرار است این هافبک گینه‌ای در تاریخ یکم جولای ۲۰۱۸ به جمع سرخپوشان مرسی‌ساید اضافه شود.

کیتا که تابستان گذشته از ردبول سالزبورگ اتریش به لایپزیگ پیوست و در اولین فصل حضورش در این تیم در ۳۱ بازی بوندس‌لیگایی ۸ گل به ثمر رساند، در گفت‌وگو با سایت رسمی باشگاه لیورپول گفت: خوشحالم که توافق بین دو باشگاه حاصل شد که این اجازه را به من می‌دهد تا تابستان آینده به لیورپول ملحق شوم و جزیی از این پروژه که من را به هیجان می‌آورد، خواهم شد.

 این هافبک ۲۲ ساله در ادامه اظهار داشت: تا زمانی هم که در لایپزیگ خواهم بود به تعهداتم به این باشگاه عمل خواهم کرد. هر باری که پیراهن لایپزیگ را به تن کنم، تمام توانم را برای این تیم به کار خواهم بست و تا آخرین بازی چنین رویکردی خواهم داشت. با توجه به اینکه تکلیف آینده‌ حرفه‌ای‌ام مشخص شد، حالا می‌توانم به لایپزیگ برای رسیدن به دستاوردهای بزرگ در فصل جاری کمک کنم. تا زمانی که تابستان آینده به لیورپول ملحق خواهم شد، هوادار پرشور این تیم خواهم ماند.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار