فروش ۵۴ هزار بلیت‌ دیدار کره‌جنوبی و ایران/ رکورد بازی با برزیل شکسته شد

۵۴ هزار بلیت دیدار کره‌جنوبی و ایران در فاصله دو روز مانده به بازی این دو تیم به فروش رفت.

، فدراسیون فوتبال کره‌جنوبی اعلام کرد که تا ساعت ۱۵ امروز (سه‌شنبه) به وقت محلی این کشور بیش از ۵۴ هزار بلیت بازی با ایران در هفته نهم مرحله نهایی انتخابی جام‌جهانی ۲۰۱۸ روسیه از گروه A آسیا به فروش رفته است. این تعداد از فروش بلیت سه روز پیش از آغاز بازی با ایران سریع‌تر از مصاف کره‌جنوبی با برزیل در ماه سپتامبر ۲۰۱۳ میلادی بود که در نوع خود یک رکورد محسوب می‌شود. در بازی کره‌جنوبی و برزیل ۲ روز پیش از آغاز آن فقط ۵۸ هزار بلیت به فروش رفته بود. در این دیدار ۶۵ هزار تماشاگر کره‌ای حضور داشتند.

بخش بازاریابی فدراسیون فوتبال کره‌جنوبی نیز اعلام کرد که سرعت و مقدار فروش بلیت در روز اول و ۲ روز پایانی بیشتر خواهد بود که ۳۵ درصد کل فروش را تشکیل می‌دهد.  هواداران فوتبال در کره‌جنوبی تا فردا می‌توانند از طریق مراجعه به مراکز معرفی‌شده و اینترنتی بلیت‌های بازی با ایران را خریداری کنند. فروش بلیت در روز بازی نیز در ورزشگاه سئول از ساعت ۱۴ آغاز خواهد شد. ظرفیت این ورزشگاه ۶۶ هزار و ۷۰۴ نفر است.

فدراسیون فوتبال کره‌جنوبی همچنین از هواداران خواست با توجه به ترافیک شدید روز بازی و بازرسی پیش از ورود به ورزشگاه زودتر راهی این محل شوند.

تیم‌های ملی فوتبال کره‌جنوبی و ایران ساعت ۱۶:۳۰ پنجشنبه هفته جاری به وقت کشورمان در بازی هفته نهم مرحله نهایی انتخابی جام‌جهانی ۲۰۱۸ روسیه از گروه A آسیا به مصاف هم می‌روند. ایران ۲۰ امتیازی به عنوان صدرنشین گروه پیش از این صعود خود را قطعی کرده و کره‌جنوبی با ۱۳ امتیاز رتبه دوم جدول رده‌بندی را در اختیار دارد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار