وزارت ورزش ۳ میلیارد تومان از حق فدراسیون را پرداخت نکرده

بنی‌تمیم: یک شبه نگران کشتی شده‌اند؛ واقعاً چه نقشه‌ای برای کشتی کشور طراحی شده؟/ می‌خواهند یک یا دو رشته خاص بیشتر دیده شود

نایب رئیس فدراسیون کشتی گفت:‌ متاسفانه دست‌هایی در وزارت ورزش و جوانان در کار است که تلاش می‌کنند از کنار تمامی موفقیت‌های بزرگ کشتی رد شود.

، مجید بنی‌تمیم در پاسخ به ادعای داورزنی مبنی بر اینکه فدراسیون کشتی بیشترین بودجه را دریافت می‌کند، اظهار داشت: فدراسیون کشتی چندین برابر فدراسیون‌های دیگر در سال فعالیت دارد و کل بودجه‌ای که وزارت ورزش به فدراسیون می دهد معادل ۷% بودجه کشتی است. یعنی اگر همه قول و قراری که وزارت ورزش در پرداخت سهم بودجه خود به فدراسیون کشتی گذاشته است را نیز عمل کند، می‌شود هفت درصد بودجه سال ۹۶ فدراسیون کشتی.

وی تاکید کرد: از ابتدای سال تا شهریور ماه ، وزارت ورزش سه میلیارد تومان از حق فدراسیون کشتی را پرداخت نکرده است. فدراسیون کشتی از ابتدای سال به دلیل اینکه این موضوعات در فضای انتخابات کشور حواشی به همراه نداشته باشد، علیرغم همه فشارها و تنگناها سکوت کرد، اما دوستان به جای اینکه پاسخگو کم کاری‌های خودشان در حمایت از کشتی کشور باشند، از خانواده بزرگ کشتی پاسخ هم می‌خواهند. خانواده کشتی در میان مردم زندگی می‌کند و بزرگان کشتی همیشه پاسخگو به مردم بوده و هستند.

نایب رئیس فدراسیون کشتی گفت:‌ وزارت بهتر است پاسخ دهد که چرا سه میلیارد تومان بودجه فدراسیون کشتی را از ابتدای سال پرداخت نکرده است. موفقیت‌های کشتی را که مرتباً فراموش می‌کند یا تلاش میکنند تا پنهان بماند، سهم اندک کمک مالی خود به کشتی کشور را نیز پرداخت نمی‌کنند، آنوقت یک شبه نگران کشتی می‌شوند. واقعاً چه نقشه‌ای را برای کشتی کشور طراحی کرده اید؟؟

بنی‌تمیم خاطرنشان کرد: نگرانی یک شبه وزارت ورزش برای کشتی، آن هم از طریق انتشار عمومی در رسانه‌ها واقعاً جالب و تماشایی است. آقایان چرا توجه نمی‌کنند که مردم آن‌ها را می بینند. مردم متوجه هستند که هنگام موفقیت‌های بزرگ و پی در پی کشتی، آقایان از کشتی یادشان می‌رود و یا ضیق وقت دارند، اما تا کشتی به علت ایستادن پای یک اصل درست( مسابقات انتخابی) به مشکل برمی‌خورد، نگران کشتی می‌شوند و از طریق رسانه‌ها موضوع را پیگیری می‌کنند. خانواده بزرگ کشتی و مردم علاقمند به ورزش ملی کشور نمی‌توانند این ناراستی‌ها را نفهمند. برای مردم ما، طلای یزدانی و نایب قهرمانی کشتی فرنگی در جهان هم جزیی از عملکرد کشتی در جهانی فرانسه بوده است.

وی در پایان گفت: متاسفانه دست‌هایی در وزارت ورزش و جوانان در کار است که تلاش می‌کنند از کنار تمامی موفقیت‌های بزرگ کشتی رد شود تا شاید از این طریق یک یا دو رشته خاص بیشتر دیده شوند. وزارت ورزش باید وزارت همه رشته ورزشی باشد نه فقط وزارت یک رشته خاص.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار