بازی کردن با تیم اول آسیا آسان نیست

کو جاچئول رهبر کره در جنگ با هافبک‌های ایران

ستاره های کره جنوبی متفق القول از اهمیت برتری مقابل ایران و شکستن طلسم ناکامی های چند سال گذشته صحبت می کنند.

به گزارش "توپ"، در ادامه صحبت هایی که بازیکنان و مربیان کره در حاشیه اردوی آماده سازی این تیم برای بازی با ایران انجام داد این بار نوبت به ستاره آگزبوگ آلمان رسید تا از اهمیت بسیار بالای سه امتیاز مصاف روز پنجشنبه دو تیم در آینده فوتبال کره جنوبی حرف بزند.


 کو جاچئول ستاره این روزهای آگزبورگ در بوندس لیگا بلافاصله با اضافه شدن به اردوی آماده سازی کره در سئول گفت:« شین تائه‌یونگ از ما فوتبال سرعتی می‌خواهد. بازیکنان سرعتی هم می‌توانند توپ را با سرعت بیشتری حمل کنند و شخصا دوست دارم تا یک فوتبالیست سرعتی باشم.


او ادامه داد: «کمی نگران پست‌خودم در تیم ملی کره‌جنوبی شدم. ۶ تا ۷ سال است که در بوندس‌لیگا در پست‌های مختلفی بازی کردم اما وقتی به بازی‌هایم نگاه می‌کنم پست هافبک دفاعی برای من بهترین است. در زمان پرواز از آلمان به کره‌جنوبی بازی‌های تیم ملی را نگاه می‌کردم. من به اهمیت ۳ امتیاز بازی با ایران واقف هستم اما این واقعیت را هم می دانیم که حریف مان تیم اول آسیا است و از قدرت بسیار بالایی بهره می برد».


لژیونر سرشناس فوتبال کره که یکی از امیدهای اصلی طرفداران در بحران مصدومیت حاکم بر اردوی کره تصریح کرد: «ما باید به یکدیگر کمک کنیم و هماهنگ باشیم. باید در تیم ملی با هم رقابت کنیم و به یکدیگر احترام بگذاریم. ما کار گروهی را در تیم ملی کره‌جنوبی حفظ خواهیم کرد تا با کسب نتیجه موردنظر در بازی روز پنجشنبه انتظارات هواداران را نیز برآورده کنیم».


رسانه های کره روی حضور و درخشش این بازیکن سرشناس و باتجربه آن هم در غیاب چند ستاره مصدوم حساب خاصی باز کرده اند و امیدوارند کو جا چئول بتواند از قدرت رهبری در میانه میدان در جنگ با هافبک های ایران برخوردار باشد.

ورزش۳

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار