با همین کادر فنی در المپیک ۲۰۲۰ موفق خواهیم شد

جوادی: من و منصور برزگر تمام شده‌ایم/ شاید دستیاران طلایی تغییر کنند

عضو شورای فنی کشتی آزاد گفت: برزگر در گذشته زحمت زیادی برای تیم ملی کشیده اما من و او تمام شده‌ایم و دیگر نمی‌توانیم سرمربی تیم ملی شویم.

ابراهیم جوادی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ، در خصوص انتقادهایی که از تیم ملی کشتی آزاد و کادر فنی این تیم می‌شود، اظهار داشت: طلایی تنها ۶ ماه است سرمربی تیم ملی شده و یک مربی نمی‌تواند در این مدت کوتاه تفکرات خود را پیاده کند. ضمن این که وقتی یک کشتی‌گیر نتیجه را در عرض چند ثانیه واگذار می‌کند طلایی چه کاری می‌تواند انجام دهد.

وی ادامه داد: امثال من و برزگر هر کاری می‌توانستیم انجام دادیم و دوره ما تمام شده و باید به مربیان جوان اعتماد کنیم. طلایی هم مربی بی‌تجربه‌ای نیست و باید همچنان به او فرصت دهیم. چون نگاه ما المپیک ۲۰۲۰ است. طلایی اشتباهی انجام نداده و وقتی چند کشتی‌گیر جوان را به مسابقات جهانی می‌بریم باید انتظار هر نتیجه‌ای را داشته باشیم. اگر هم بخواهیم تغییری در کادر فنی داشته باشیم شاید مربیان و دستیاران طلایی تغییر کنند.

عضو شورای فنی کشتی آزاد در خصوص انتقادهای منصور برزگر از کادر فنی تیم ملی گفت: هر کسی نظر خودش را می‌تواند بگوید، اما تا چه زمانی من و بزرگر می توانیم سرمربی تیم ملی شویم. این جوانگرایی را باید ۲۰ سال قبل انجام می‌دادیم. البته برزگر هم زحمت زیادی برای تیم ملی کشیده اما من و او تمام شده‌ایم.

جوادی در پایان خاطرنشان کرد: قول می‌دهم تیم ملی کشتی آزاد با همین کادر فنی در المپیک ۲۰۲۰ موفق خواهد شد. ما به این جوان‌ها احتیاج داریم و با کمترین توقع برای کشورمان تلاش می‌کنند. باید قدر آنها را بدانیم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار