۳۵ کابین ۸ نفره برای بازدید هوایی ورزشگاه فینال جام‌جهانی ۲۰۱۸

علاقه‌مندان و هواداران فوتبال از طریق ۳۵ کابین ۸ نفره می‌توانند بازدید هوایی از ورزشگاه لوژنیکی مسکو داشته باشند.

، اولک آنتوسنکو، رئیس بخش نظارتی شهرداری مسکو از ساخت خط ویژه کابین‌های هوایی خبر داد که اهالی فوتبال می‌توانند با سوار شدن در آن شاهد ورزشگاه فینال جام‌جهانی ۲۰۱۸ روسیه از زاویه جدید و زیبایی باشند.

آتنوسنکو در این رابطه به خبرنگاران روسی گفت: اجازه ساخت ایستگاه کابین صادر شده و تا پایان ماه می سال ۲۰۱۸ میلادی به اتمام خواهد رسید. شهروندان روسی و گردشگران خارجی می‌توانند با نشستن در کابین‌هایی که در تپه اسپارو هیلس قرار دارد پس از طی کردن مسافتی در طول رودخانه به اطراف ورزشگاه لوژنیکی مسکو دسترسی پیدا کنند.

وی در ادامه اظهار داشت: این مسیر گردشگری جام‌جهانی ۲۰۱۸ روسیه دارای ۳۵ کابین با ظرفیت ۸ نفر است که قابلیت جابجایی ۱۶۰۰ مسافر در یک ساعت را دارد. ایستگاه اصلی کابین‌ها ۲ طبقه شیشه‌ای است که در طبقه اول باجه فروش بلیت، نگهبانی، آسانسوری برای افراد کم‌توان حرکتی، کافی‌شاپ و مرکز تجاری قرار دارند. در طبقه دوم نیز کابین‌ها، راه‌پله‌ها و آسانسور ورودی و خروجی مسافران تعبیه شده است.

ورزشگاه لوژنیکی مسکو میزبان ۷ دیدار جام‌جهانی ۲۰۱۸ روسیه از جمله افتتاحیه، گروهی، نیمه‌نهایی و فینال خواهد بود.

جام‌جهانی ۲۰۱۸ روسیه با شرکت ۳۲ تیم در ۱۲ ورزشگاه ۱۱ شهر برگزار می‌شود و تیم ملی فوتبال ایران نیز پس از روسیه میزبان و برزیل سومین تیمی است که حضور خود را در این رقابت‌ها قطعی کرد.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار