در گفت‌وگو با تسنیم

دایی: برادرم در جام حذفی مربی کارکشته‌ای است/ در لیگ برتر به دنبال بهترین جایگاه هستیم

مربی تیم فوتبال سایپا از سرمربی این تیم به‌عنوان یک مربی کارکشته در جام حذفی یاد کرد.

محمد دایی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی به وضعیت فعلی تیم سایپا اشاره کرد و گفت: از چند روز پیش تمرینات را شروع کرده‌ایم تا خودمان را آماده بازی در جام حذفی کنیم. ما از طریق این جام می‌توانیم به سهمیه آسیا دست پیدا کنیم و این یک راه کوتاه برای سایپاست تا به چنین موفقیتی برسد. برادرم (علی دایی) هم در جام حذفی یک مربی کارکشته است و با حضور او نگاهی جدی به قهرمانی در این جام داریم.

وی همچنین در مورد دیدار سایپا مقابل اکسین البرز در مرحله سوم جام حذفی خاطر نشان کرد: ما می‌خواهیم از همان ابتدا گام اول را محکم برداریم، ولی بازی‌های جام حذفی در هر مرحله سخت است. اگر یک اشتباه انجام دهیم از این جام کنار خواهیم رفت و باید باهوش بازی کنیم.

مربی تیم فوتبال سایپا در پاسخ به این پرسش که آیا نارنجی‌پوشان تصمیم به جذب بازیکن جدید دارند،‌ گفت: ما قطعاً در دو یا سه پست نیاز به بازیکن داریم و باید تیم‌مان را تقویت کنیم.

دایی در مورد اینکه «سایپا در لیگ برتر چه هدفی را دنبال می‌کند؟»، گفت: ما دنبال این هستیم که با تیم فعلی‌مان بهترین جایگاه را به دست آوریم. تیم جوان سایپا برای پیشرفت پتانسیل بالایی دارد و امسال امیدواریم که بتوانیم سهمیه آسیا را کسب کنیم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار