رکورد ۶۵۰ روزه تیم ملی؛ ضد ضربه

وبسایت رسمی توپ - رویای گلزنی به ایران، هر روز برای رقبا سخت‌تر می‌شود و تیم کی‌روش، فقط دو بازی تا رسیدن به رکوردی افسانه‌ای فاصله دارد.

به گزارش وبسایت توپ، داشتن ۸ بازی بدون گل خورده، آماری فوق العاده برای ایران در مسابقات انتخابی جام جهانی است. ایران همچنان، عنوان تنها تیم بدون گل خورده انتخابی جام جهانی را دارد و به صورت رسمی، بیش از ۶۵۰ روز است هیچی تیمی نتوانسته در هیچ مسابقه‌ای دروازه آن‌ها را باز کند.

قبل از شروع مسابقات مرحله نهایی انتخابی جام جهانی هم ایران در ۳ بازی مرحله قبل گل نخورده بود تا آمار بازی‌های رسمی بدون گل خورده‌اش، به ۱۱ مسابقه برسد. آخرین تیمی که یک بازی رسمی توانست دروازه تیم ملی را باز کند، ترکمنستان بود که بازی برگشت با وجود شکست ۳-۱، روی اشتباه حقیقی تک گلش را وارد دروازه ایران کرد.

از آن زمان تیم ملی، فقط در ۴ بازی از ۱۶ بازی گل خورده که همگی مسابقات دوستانه بوده‌اند. در صورتی که تیم ملی بتواند دو بازی بعدی را هم بدون گل خوردن پشت سر بگذارد، به رکورد ۱۳ بازی رسمی بدون گل خورده می‌رسد و می‌تواند زمان رکوردش را هم تا جام جهانی تمدید کند و با نزدیک به ۱۰۰۰ روز بدون گل خورده در بازی‌های رسمی، وارد این تورنمنت شود.

 

۲۲۳۳۰

وب سایت نود

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار