حواشى دیدار پرسپولیس - خوشه طلایى

پرسپولیس امروز در دیدارى تدارکاتى به مصاف حریف دسته دومى خود رفته است.

 

به گزارش "توپ"،  برانکو  ایوانکوویچ در سومین جلسه تمرینى خود بعد از تعطیلى، تیمش را در دیدارى تدارکاتى برابر خوشه طلایى، تیم دسته دومى تحت هدایت ناصر ابراهیمى فرستاده است.
با حواشى این دیدار ورزش سه را همراهى کنید.


* ترکیب ابتدایى پرسپولیس در این دیدار: بوژیدار رادوشوویچ، شجاع خلیل زاده، حسین ماهینى، على علیپور، گادوین منشا، سیامک نعمتى، محسن ربیع خواه، فرشاد احمدزاده، شایان مصلح، کمال کامیابى نیا و صادق محرمى
* ناصر ابراهیمى که سابقه حضور روى نیمکت پرسپولیس را دارد دقایقى را در کنار محمود خوردبین و کریم باقرى به خاطره نگارى از دهه هفتاد پرداخت.
* شجاع خلیل زاده در زمان گرم کردن دچار مصدومیت شد و کادرپزشکى به بررسى شرایط او پرداخت.

* طى تغییرات صورت گرفته، ماهینى در پست دفاع میانى، شایان در سمت چپ دفاعى، سیامک نعمتى وینگر راست، ربیع خواه و کامیابى نیا در پست هافبک دفاعى و با وظایف متفاوت به میدان رفته اند.

* خوشه طلایى در دقایق ابتدایى دو موقعیت ایده آل گلزنى کسب کرده که هر دوى آنها با کمترین اختلاف راهى اوت شود.

* پرسپولیس در اولین حمله جدى خود موفق شد توسط فرشاد احمدزاده به گل دست یابد. ضربه منشا درون هجده قدم در ریباند فرصت شوتزنى را براى شماره سرخپوشان مهیا کرد تا او با ضربه اى دور از دستان دروازه بان گل اول را به نام پرسپولیس کند.

* روى ارسال پاس عمقى توسط سیامک نعمتى، علیپور را در موقعیت تک به تک با دروازه بان قرار داد و این مهاجم با پاسى بدون حرف و حدیث و عرضى منشا را در آستانه دروازه خالى دید و مهاجم نیجریه اى هم ساده ترین کار ممکن را در ٣٠ سانتى مترى خط دروازه براى گل کردن توپ انجام داد تا پرسپولیس به گل دوم برسد.

* اینبار هم سیامک نعمتى در موقعیتى ایده آل شایان مصلح را در موقعیت ارسال قرار داد تا ارسال این مدافع چپ با ضربه سر فوق العاده احمدزاده گل سوم را براى سرخپوشان شکل دهد.

* محسن مسلمان به دلیل مصدومیت در این بازى نیز غایب است و زیر نظر کادرپزشکى کارهاى درمانى خود را پشت سر مى گذارد.

* على علیپور موفق شد چهارمین گل پرسپولیس را با اشتباه مدافعان خوشه طلایى و در شرایط تک به تک با گلر حریف به ثمر برساند.

 

ورزش۳

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار