اخراج ۵ بازیکن تیم آلومینیوم ارک/ دهشمند: با کسی شوخی نداریم!

با تصمیم مدیریت و کادرفنی تیم آلومینیوم اراک نام پنج بازیکن این تیم از لیست خارج شد.

گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران پویا، مدیران و کادرفنی تیم فوتبال آلومینیوم اراک پس از شکست ۲ بر صفر این تیم مقابل نساجی مازندران، قرارداد پنج بازیکن تیم‌شان را فسخ کردند. کادرفنی تیم آلومینیوم اراک در نظر دارد تا با خالی شدن لیست خود، پنج بازیکن جدید را جایگزین بازیکنان اخراج شده کند. 

علی دهشمند، مدیرعامل باشگاه آلومینیوم اراک در گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران پویا،‌ در خصوص این اقدام باشگاه اراکی اظهار داشت: از نتیجه به دست آمده مقابل نساجی به هیچ وجه راضی نیستیم. به مدیریت و کادرفنی تیم اطمینان داریم و از مردم هم درخواست می‌کنیم تا صبور باشند. همان‌طور که در دوره قبلی مدیریتم در باشگاه آلومینیوم عملکرد خوبی داشتم،‌ مطمئن باشید در این دوره هم عملکرد قابل قبولی خواهم داشت.

وی ادامه داد: تیم جوان و خوبی داریم، اما کمی دیر تیم تشکیل شده است و نیاز به زمان داریم. مطمئناً امسال تیم را در لیگ یک حفظ خواهیم کرد و سال بعد یکی از مدعیان اصلی صعود به لیگ برتر خواهیم شد.

مدیرعامل باشگاه آلومینیوم در رابطه با اخراج پنج بازیکن این تیم گفت: این نفرات نتوانسته‌اند انتظارات ما را برآورده کنند و به همین دلیل از لیست‌مان خارج خواهند شد. با کسی شوخی نداریم و هر کسی عملکرد ضعیفی داشته باشد از تیم کنار گذاشته خواهد شد. به امید خدا در دیدار هفته آینده مقابل بادران برای سه امتیاز به تهران خواهیم آمد. بادران تیم خوبی است، اما مطمئناً روز سختی برای آنها رقم خواهیم زد. شاید به لحاظ بودجه با بادران برابر نباشیم، اما در زمین قطعاً عملکرد خوبی خواهیم داشت.

دهشمند در پاسخ به این پرسش که چه بازیکنانی از لیست کنار گذاشته شده‌اند، گفت: معین راشدی، خلیل‌آزاد، عادل سرشار و دو بازیکن دیگر که اسامی آنها تا امشب (دوشنبه) مشخص خواهد شد.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار