هین چان: بازی با ایران همیشه دشوار است / با درد هم بازی می‌کنم

بازیکن مصدوم تیم ملی فوتبال کره‌جنوبی رویارویی با ایران را همیشه دشوار خواند و از آمادگی خود برای این بازی حتی با وجود درد خبر داد.

، هین چان، بازیکن ۲۱ ساله باشگاه سالزبورگ اتریش صبح امروز (دوشنبه) به رغم مصدومیت از ناحیه زانو در اردوی تیم ملی فوتبال کره‌جنوبی در مرکز ملی فوتبال شهر پاژو حضور یافت.

هین چان پس از حضور در اردوی تیم ملی کره‌جنوبی در جمع خبرنگاران درباره مصدومیتش گفت: خوشبختانه مصدومیتم خیلی حاد نیست و باید بررسی ادامه پیدا کند اما فکر می‌کنم می‌توانم بازی کنم.

بازیکن جوان تیم ملی فوتبال کره‌جنوبی ادامه داد: من حتی می‌توانم با درد هم در چند بازی به میدان روم. بازی با ایران همیشه دشوار است و سرمربی تصمیم نهایی را درباره من اتخاذ می‌کند. می‌خواهم تمام تلاشم را در صورت بازی برابر ایران به کار گیرم. اتفاق خوبی است اگر از سوی سرمربی تیم ملی کره‌جنوبی برای بازی با ایران فراخوانده شوم.

تیم‌های ملی فوتبال کره‌جنوبی و ایران ساعت ۱۶:۳۰ پنجشنبه هفته جاری در بازی هفته نهم مرحله نهایی انتخابی جام‌جهانی ۲۰۱۸ روسیه از گروه A آسیا به مصاف هم می‌روند. ایران ۲۰ امتیازی به عنوان صدرنشین گروه پیش از این صعود خود را قطعی کرده و کره‌جنوبی با ۱۳ امتیاز رتبه دوم جدول رده‌بندی را در اختیار دارد.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار