مین: ۸ بازی بدون باخت ایران، رکوردی بزرگ است/ می‌خواهیم برنده باشیم

هافبک - مهاجم تیم ملی فوتبال ایران ۸ بازی بدون شکست ایران را رکوردی بزرگ دانست اما اعلام کرد که تیمش در بازی پنجشنبه به دنبال پیروزی است.

، سون هیونگ مین، بازیکن باشگاه تاتنهام انگلیس که امروز (دوشنبه) جهت رویارویی با ایران در هفته نهم مرحله نهایی انتخابی جام‌جهانی ۲۰۱۸ روسیه به اردوی تیم ملی فوتبال کره‌ جنوبی پیوست در جمع خبرنگاران کره‌ای گفت: بازی با ایران همواره خوب است و دیدار رفت را واگذار کرده بودیم. می‌خواهیم با ارائه یک نمایش خوب برنده باشیم.

این ملی‌پوش کره‌جنوبی درباره افتخار تیم ملی فوتبال ایران به هشت بازی بدون شکست و عدم دریافت حتی یک‌گل در دیدارهای انتخابی مرحله نهایی جام‌جهانی ۲۰۱۸ روسیه گفت: این واقعا رکوردی بزرگ است. البته ما (بازیکنان کره‌جنوبی) باید درباره بازی با ایران صحبت بکنیم و در طول آن هماهنگ باشیم. فضاسازی زیاد و مراقب بازیکنان ایران بودن چیزی است که شین تائه‌یونگ (سرمربی) از ما می‌خواهد. من این سبک فوتبال تائه‌یونگ را می‌پسندم و شخصا به دنبال آن در تیم ملی کره‌جنوبی هستم.

تیم‌های ملی فوتبال کره‌جنوبی و ایران ساعت ۱۶:۳۰ پنجشنبه هفته جاری در بازی هفته نهم مرحله نهایی انتخابی جام‌جهانی ۲۰۱۸ روسیه از گروه A آسیا به مصاف هم می‌روند. ایران ۲۰ امتیازی به عنوان صدرنشین گروه پیش از این صعود خود را قطعی کرده و کره‌جنوبی با ۱۳ امتیاز رتبه دوم جدول رده‌بندی را در اختیار دارد.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار