مالک سابق اینتر گاف بزرگش را با گافی دیگر توجیه کرد!

مالک اندونزیایی سابق نراتزوری بابت گاف اخیرش که درباره تاریخچه اینتر داد از هواداران این تیم عذرخواهی کرد هرچند در توجیه اشتباهش بار، گافی دیگر داد.

، اریک توهیر مالک پیشین اینتر چندی پیش مثلث هلندی رود گولیت، فرانک ریکارد و مارکو فن‌باستن را دلیل علاقه‌مندی‌ خود به نراتزوری دانست و این در حالی بود که این سه ستاره هلندی، اسطوره‌های باشگاه همشهری یعنی میلان بوده‌اند. گاف توهیر بازتاب گسترده‌ای در رسانه‌ها داشت و بسیاری از کاربران شبکه‌های اجتماعی، مالک اندونزیایی سابق اینتر را دست انداختند.

او اکنون برای توجیه گافی که شناختش از اینتر و اهدافش از سرمایه‌‌گذاری در این تیم را به کلی زیر سؤال برده، دلیل آورده است.

توهیر به نشریه اسرتیت تایمس گفت: من ۱۷ آگوست (۲۶ مرداد) در جاکارتا مصاحبه‌ای انجام دادم. آن مصاحبه یک روز بعد از آغاز شمارش معکوس برای برگزاری بازی‌های آسیایی و در حالی انجام شد که من تحت فشار فراوانی قرار داشتم و در سرم چیزهای می‌گذشت.

توهیر که یکی از مسئولان کمیته برگزاری بازی‌های آسیایی سال ۲۰۱۸ اندونزی است، ادامه داد: تمام دغدغه‌های ذهنی‌ام باعث شدند اشتباهی از من در مورد مثلث هلندی اینتر رخ دهد و به همین دلیل من مایلم که از هواداران عذرخواهی کنم. من تفاوت میان بازیکنان آلمانی و هلندی را می‌دانم و کاملاً آگاهم که اینتر هرگز مثلث هلندی نداشته است.

نکته جالب درباره اظهارات توهیر این است که ادعای او برای توجیه گاف قبلی‌اش هم اشتباه است چرا که اینتر در اواسط دهه ۹۰ یک مثلث هلند متشکل از آرون وینتر، ویم یونک و دنیس برگ‌کمپ را در ترکیبش داشت.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار