داور اگر اشتباهی کرده،‌ سهوی بوده است

کلانتری: مس رفسنجان در نیمه اول بهتر از ما بود/ مقابل ذوب‌آهن از بازیکنانی که کمتر بازی کرده‌اند، استفاده می‌کنیم

سرمربی تیم فجرسپاسی شیراز عملکرد تیم خود را در نیمه نخست دیدار مقابل مس رفسنجان خوب نمی‌داند.

علی کلانتری در گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران پویا، در خصوص برتری یک بر صفر تیمش مقابل مس رفسنجان اظهار داشت: در نیمه اول خوب نبودیم و به نظرم تیم مس بهتر از ما بود. حریف در نیمه اول چند موقعیت خوب گلزنی داشت که اگر می‌توانست آنها را تبدیل به گل کند، کار ما سخت می‌شد.

وی ادامه داد: در ابتدای نیمه دوم تغییراتی در تیم‌ ایجاد کردیم، بچه‌ها هم به خودشان آمدند و توانستیم بازی را در دست بگیریم. ما چند فرصت خوب گلزنی داشتیم که در نهایت با یک پنالتی موفق شدیم گل بزنیم و پیروز شویم. با توجه به دو شکست در بازی‌های گذشته، این سه امتیاز برای ما خیلی مهم بود. ضمن اینکه باید دلیل عملکرد ضعیف‌مان را در نیمه اول بررسی کنیم.

سرمربی تیم فجرسپاسی شیراز درباره داوری دیدار تیمش برابر مس رفسنجان تصریح کرد: داور بازی را برای اولین بار بود که می‌دیدم. داوران جوان هستند و ما مربیان باید کمک کنیم تا آنها تجربه لازم را کسب کنند. آنها هم باید طوری قضاوت کنند که تیم‌ها صدمه نبینند، چون حتی یک امتیاز هم در پایان فصل به تیم‌ها کمک زیادی خواهد کرد. به نظرم داوران جوان هم مانند بازیکنان جوان هستند و نیاز به کمک دارند تا پیشرفت کنند. به طور کلی دو تیم به داوری اعتراضاتی داشتند، اما به نظرم پنالتی که اعلام کرد، درست بود و اگر هم اشتباهی صورت گرفت، سهوی بوده است.

کلانتری در مورد دیدار هفته آینده تیمش مقابل نفت مسجد سلیمان عنوان کرد: در این فصل قرعه بدی به تیم ما خورده و باید از این هفته به بعد سه بازی بیرون از خانه انجام دهیم که کار سختی است. در این بازی‌ها نیاز به تمرکز بالا و تلاش زیاد داریم تا سربلند از زمین خارج شویم.

«فجرسپاسی در مرحله سوم جام حذفی باید به مصاف ذوب‌آهن اصفهان برود، آیا در این دیدار به دنبال پیروزی و صعود به مراحل بالای جام حذفی هستید؟»، وی در پاسخ به این پرسش گفت: در این دیدار هم مانند بازی با قشقایی از بازیکنان جوان و کسانی که کمتر بازی کرد‌ه‌اند، استفاده خواهیم کرد. در جام حذفی سعی می‌کنیم تا جایی که می‌توانیم بالا برویم و از مراحل‌مان صعود کنیم.

انتهی پیام/

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار