پوگبای استقلال در جاده خوشبختی

چشمی- پدیده؛ از نحسی تا خوش یمنی!

در ۳ فصل گذشته بازی با پدیده برای هافبک استقلال بازی های ویژه ای بوده است، از یاس و نامیدی تا اوج خوش بختی و خوش شانسی.

به گزارش "توپ"، روزبه چشمی در نیم فصل دوم دو فصل قبل در بازی با پدیده ربات صلیبی پاره کرد و به گفته خیلی ها استقلال از بعد از مصدومیت او بود که کم کم شرایط خوب خود را از دست داد و بعد از هفته ها صدر جدول را به حریفانش واگذار کرد.


دوری ۹ ماهه چشمی از میادین باعث شد که او برای فصل قبل از لیست استقلال خارج شود تا بتواند در نیم فصل دوم دوباره به جمع آبی ها اضافه شود؛ اما اتفاق های عجیب باعث شد او بازهم نتواند بازی کند. چشمی در ابتدای فصل گذشته نامش از لیست استقلال خارج شد اما در نیم فصل دوم که قصد داشت به ترکیب این تیم اضافه شود، استقلال با محرومیت از فعالیت در فصل نقل و انتقالات روبرو شد تا دوری او از فوتبال یک سال و نیمه شود.

 


اما این تمام ماجرا نیست، او بعد از محرومیت استقلال قصد داشت نیم فصل برای صبا بازی کند که در کمال تعجب لیست این تیم هم پر شد و دوری او از فوتبال یک سال و نیمه شد. چشمی بعد از این اتفاق ها بود که در گفت و گو با ورزش سه عنوان کرد: «وقتی دیدم صبا هم نشد دیگر مطمئن شدم این فصل قسمت نیست بازی کنم. به تمرینات استقلال رفتم تا خودم را برای فصل جدید آماده کنم.»


اما چشمی در ابتدای فصل به ترکیب استقلال اضافه شد و از همان ابتدا در ترکیب تیمش قرار گرفت. برای کی روش همین  ۵ هفته کافی بود تا نمایشش را بپسندد و او را از تیم پانزدهم جدول به تیم ملی دعوت کند.


چشمی بعد از پشت سرگذاشتن یک سال و نیم ناامیدی و یاس حالا این شانس را دارد با درخشش در بازی با کره جنوبی نظر کی روش را جلب کند و مسافر جام جهانی روسیه شود.
نکته جالب ماجرا این است که چشمی دو فصل پیش در بازی با پدیده یک سال و نیم خانه نشین شد و در این فصل هم بعد از بازی با پدیده به خوشبختی رسید و برای اولین بار به تیم ملی دعوت شد.

ورزش۳

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار