سرمربی ایران دنبال حاشیه است

پاسخ روزنامه کره‌ای به اظهارات کی‌روش

روزنامه کره ای با بیان این که زمین های تمرین مورد تایید فیفا است به  انتقادات کارلوس کی روش نسبت به زمین های تمرین تیم ملی ایران پاسخ داد.

به گزارش "توپ"، کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی ایران بار دیگر در آستانه بازی با کره جنوبی در کانون اخبار رسانه های کره ای قرار گرفته است.


کی روش در آخرین تمرین تیم ملی با انتقاد از زمین تمرینی که کره ای ها در اختیار تیم ملی ایران گذاشته اند در گفت و گو با خبرنگاران کره ای گفت:« آیا این زمین، زمین خوبی است؟ زمانی که کره به ایران می آید ما نهایت تلاش خود را می کنیم تا بهترین شرایط و امکانات موجود را در اختیارشان قرار دهیم. بهترین استادیوم، بهترین زمین، بهترین غذا و… وقتی کسی بهترین ها را در اختیار شما قرار می دهد، شما باید نسبت به او سپاسگزار باشید. در حال حاضر همه ما می دانیم که این زمین بهترین نیست. اما با انجام این کار شما تنها باعث بهتر و قدرتمندتر شدن ایران می شوید. این شرایط به ما کمک می کند تا رشد کنیم و بهتر آماده شویم؛ اما برای فوتبال کره و طرفدارانش تنها سرافکندگی به بار می آورد. »


این حرف های کارلوس کی روش باعث شد تا روزنامه چو سون ایلبو یکی از رسانه های  مطرح کره ای به حرف های سرمربی تیم ملی ایران واکنش نشان بدهد. چو سون ایلبو در مطلبی نوشت:« کارلوس کی روش در حالی از زمین تمرین تیم ملی ایران انتقاد می کند که این زمین توسط فیفا تایید شده و این جای هیچ بحثی را باقی نمی گذارد.»


این روزنامه کره ای همچنین نوشت:«  تیم ایران با اقتدار به مرحله نهایی جام جهانی صعود کرده؛ اما به نظر می آید سرمربی این تیم قصد دارد با ایجاد  مسایل حاشیه ای بیرون از زمین بازی عملکرد فنی تیم کره را که در شرایط خوبی است تحت تاثیر قرار دهد.»


نکته قابل ذکر این است که برای تیم ملی کره که بعد از بازی با ایران به ازبکستان می رود کسب سه امتیاز بازی با ایران اهمیت زیادی دارد. ضمن این که نتایج تیم ملی کره در این سال ها در بازی برابر تیم ملی ایران و البته چالش های کارلوس کی روش با آن ها این مسابقه را به جدالی حیثیتی برای کره ای ها تبدیل کرده است.

ورزش۳

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار