منصوریان باید حرکات و ادبیاتش را درست کند

عنایتی:چند بازیکن استقلال مقصر این نتایج هستند

کاپیتان سابق استقلال می گوید ادبیات اولتیماتوم به منصوریان که از سوی یکی از اعضای هیئت مدیره استقلال مطرح شده است اتفاق خوبی نیست.

رضا عنایتی در این باره به "توپ" گفت: من فکر می کنم اولیتماتوم ادبیات خوبی نیست و عضو هیئت مدیره استقلال نباید از این ادبیات استفاده می کرد. این حرف ها باعث می شود فشار روی کادرفنی استقلال بیشتر شود. این موضوع استرس را روی کادرفنی زیاد می کند.


او ادامه داد: این که در پایان جلسه آقای افتخاری اعلام حمایت کردند اتفاق خوبی بود و من امیدوار هستم دوست خوبم علیرضا منصوریان بتواند هرچه زودتر این نتایج را درست کند. هرچه زودتر نتایج استقلال درست شود فشار از رویش برداشته می شود و ما هم می توانیم روزهای بهتری را شاهد باشیم.


کاپیتان سابق استقلال در مورد حضور منصوریان در این تیم می گوید: من فکر می کنم وقتی هواداران، کارشناسان و پیشکسوتان از رفتارهای منصوریان انتقاد می کنند این به آن معنی است که او باید حرف زدن و حرکاتش را تغییر بدهد. او باید طوری رفتار کند که فشار را روی تیمش بیشتر نکند و امیدوارم دوست خوبم حتما به این بخش توجه کند.


وی افزود: دراین شرایط اصلا قصد اسم بردن از کسی ندارم ولی چهار، پنج بازیکن استقلال هم در کسب این نتایج مقصر هستند. این بازیکنان اصلا شرایط خوبی ندارند و باید هرچه زودتر عملکرد خود را درست کنند.


عنایتی در پایان گفت: مربیگری بالا و پایین های زیادی دارد؛ ولی من فکر می کنم منصوریان می تواند از این شرایط سخت عبور کند و خودش را تثبیت کند.

ورزش۳

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار