از نحوه بازی بادران با این همه سرمایه‌گذاری تعجب می‌کنم

دست‌نشان: اعضای بادران پس از تساوی مقابل ما پرواز کردند!/ نیمکت‌نشینان این تیم به زمین حمله کردند

سرمربی ملوان بندر انزلی گفت که اعضای کادر فنی بادران به هر تصمیم وحید کاظمی داور مسابقه اعتراض می‌کردند.

نادر دست‌نشان در مورد تساوی یک - یک تیمش مقابل بادران در چارچوب هفته سوم مسابقات لیگ دسته اول فوتبال، به خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران پویا گفت: متأسفانه دو امتیاز این بازی خانگی را به راحتی از دست دادیم و می‌توان گفت که بچه‌ها مغلوب زرنگ‌بازی بادران شدند. در چند صحنه، دفاع و دروازه‌بان ما از گلزنی حریف جلوگیری کردند. در دقیقه ۹۳ و روی یک خطا که کارشناسان باید در مورد آن نظر دهند، دروازه ما باز شد و در دقایق پایانی هم یک پنالتی را از دست دادیم.

وی ادامه داد: بازی در نیمه اول در اختیار ما بود و اجازه ندادیم تیم بسیار متمول بادران، خطری روی دروازه ما ایجاد کند. در نیمه دوم، مدافع راست ما دچار ناراحتی قلبی شد و او را تعویض کردیم که کارش به بیمارستان کشید. بادران با ارسال توپ‌های زیاد روی دروازه ما، به دنبال ایجاد شانس گلزنی بود.

سرمربی ملوان بندر انزلی در خصوص صحبت‌های محمد ربیعی سرمربی بادران که گفته بود تیمش مقابل ملوان، تیم برتر زمین بوده است، اظهار داشت: نظر او محترم است، اما لازم است که فیلم بازی را ببیند. با این همه سرمایه‌گذاری، زمانی که این نحوه بازی را می‌بینم، تعجب می‌کنم. هافبک‌های این تیم، محو بازی ما بودند و زمانی که می‌خواستند وارد زمین ما شوند، توپ را فقط ارسال می‌کردند. اگر آنها فکر می‌کنند با این نوع بازی، تیم برتر میدان بودند، به حریف تبریک می‌گویم. امیدوارم مسئولان بادران فیلم این مسابقه را ببینند و تیم خود را ارزش‌یابی کنند. منکر موقعیت‌های بادران نمی‌شوم، اما آیا این فرصت‌ها تبدیل به گل شد؟

دست‌نشان با گلایه از اعتراض‌های نیمکت‌نشینان بادران به وحید کاظمی داور مسابقه، تصریح کرد: این اعتراض‌ها در پایان به ضرر خودشان شد و دو بازیکن این تیم از زمین اخراج شدند. این اتفاقات از زیبایی مسابقه کم کرد. اگر داور مسابقه پنالتی صددرصد ما را در دقیقه ۷۰ اعلام می‌کرد و به این فکر نمی‌کرد که مورد اتهام قرار می‌گیرد، بازی با شرایط متفاوتی دنبال می‌شد. این پنالتی با پنالتی که دقایق آخر برای ما گرفته شد متفاوت بود، چون فشاری روی پنالتی‌زن وجود نداشت.

وی در مورد صحبت‌های ایزد سیف‌الله‌پور سرپرست بادران که در صفحه اجتماعی خود گفت امیدوار است داور مسابقه شب راحت بخوابد، گفت: سیف‌الله‌پور جوان است و باید هم این حرف‌ها را بزند. تمام کادر فنی حریف با هر سوت داور، به زمین حمله می‌کردند. بازیکن این تیم یک دقیقه پس از زدن گل مساوی، به سینه داور ضربه زد. مربیان وظیفه دارند به نیمکت تیم خود آرامش دهند. ما میزبان بودیم اما از روی نیمکت تکان نخوردیم. چطور بود که ربیعی که همیشه شور و هیجان داشت، در این بازی روی نیمکت نشسته بود و ۶ نفر دیگر از اعضای کادر فنی این تیم به زمین می‌پریدند؟

سرمربی ملوان درباره سکوهای در حال تعمیر ورزشگاه تختی انزلی که باعث شده گنجایش این ورزشگاه کاهش یابد، خاطرنشان کرد: لیگ دسته اول حدود سه ماه تعطیل و ورزشگاه حدود یک ماه در لیگ یک در حال استراحت بود، چرا این ایرادها در این چهار ماه برطرف نشده است؟ اگر ورزشگاه ما مشکل دارد، ورزشگاه بسیاری از تیم‌های دیگر لیگ دسته اولی هم استاندارد نیست. فدراسیون فوتبال و وزارت ورزش و جوانان باید به مشکلات سایر ورزشگاه‌ها هم رسیدگی کنند.

دست‌نشان در خصوص مصاف هفته آینده تیمش در خانه صبای قم و اینکه آیا این تیمِ نه چندان آماده را دستِ کم می‌گیرد یا خیر به تسنیم گفت: تمام تمرکز ما معطوف به این دیدار است. وقتی اعضای بادران از تساوی مقابل ما جشن می‌گیرند و پرواز می‌کنند، نشان می‌دهد که اصلاً نمی‌توان تیمی را در لیگ دسته اول دستِ کم گرفت! بازی در قم بسیار سخت است چون این تیم نتوانسته امتیازی در خانه خود کسب کند. صبا مقابل خونه‌به‌خونه تا حدود دقیقه ۷۰، دو بر صفر عقب بود و پس از آن دو گل دیگر خورد. امیدوارم با پیروزی در این مسابقه، دو امتیاز خانگی که مقابل بادران از دست دادیم،‌ جبران کنیم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار