ترس و نگرانی کره‌ای‌ها قبل از بازی حساس مقابل ایران/ راه نفوذ کجاست؟

کره‌ای‌ها برای دیدار روز پنجشنبه از دفاع قدرتمند تیم ملی ایران که هنوز گلی دریافت نکرده است، به شدت ترس دارند.

، دیدار تیم‌های کره جنوبی و ایران در مرحله انتخابی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه از ساعت ۲۱ روز پنجشبه به وقت محلی (ساعت ۱۶:۳۰ به وقت تهران) در ورزشگاه جام جهانی سئول برگزار خواهد شد.

کره‌ای‌ها که بیش از یک هفته است تمرینات خود را برای مصاف با ایران آغاز کرده‌اند، در گزارش‌ها و تحلیل‌های رسانه‌های کره جنوبی نگرانی‌هایی برای دیدار برابر ایران دارند، به این دلیل که کره جنوبی در صورت عدم پیروزی مقابل ایران شانس کمی برای صعود خواهد داشت و از همین‌رو آنها به دنبال هر راهی برای پیروزی مقابل ایران هستند، آن هم برابر تیمی که در هشت بازی خود در مرحله گروهی گلی دریافت نکرده‌اند.

یکی از رسانه‌های کره‌ای در خصوص مصاف با ایران نوشته است: «نگرانی اصلی کادرفنی کره جنوبی برای مصاف با ایران، بابت خط دفاعی است، خط دفاعی که امکان دارد مقابل خط حمله سرعتی ایران که در ضدحملات بسیار خطرناک است، اشتباه کند، اما خوشبختانه جدا از لژیونرهایی که در خط هافبک و حمله بازی می‌کنند، سایر بازیکنان از یک هفته پیش در تمرینات حضور دارند. تمام عناصر دفاعی هم به خوبی در تمرینات شرکت کرده‌اند و اکنون هماهنگ‌تر هستند.

یکی دیگر از موارد حائز اهمیت در این بازی، خط دفاعی قدرتمند ایران است. کره جنوبی در خط حمله خود بازیکنان توانایی دارد و از این بابت نگرانی وجود ندارد، اما تیم ایران تا کنون گلی دریافت نکرده و این کار را سخت می‌کند. عبور از دفاع ایران کار سختی است و مهاجمان و هافبک‌های کره باید راهی برای نفوذ پیدا کنند، چون در این بازی به شدت به گل نیاز داریم».

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار