در پایان هفته سوم اردویژه هلند

نمره‌های خوب و متوسط جهانبخش و گوچی/ بازیکن هیرنوین برترین بازیکن هفته شد + تصاویر

ملی‌پوشان ایرانی تیم‌های آلکمار و هیرنوین نمره‌های فنی خوب و متوسطی در هفته سوم اردویژه هلند دریافت کردند.

، مجله فوتبال اینترنشنال هلند پس از برگزاری دیدارهای باقیمانده از هفته سوم اردویژه اقدام به ارزیابی فنی عملکرد بازیکنان تیم‌ها و انتخاب پنج بازیکن برتر کرد.

براین اساس، مارتین تورزبی، بازیکن نروژی تیم هیرنوین و هم‌تیمی رضا قوچان‌نژاد با دریافت نمره هشت به‌عنوان برترین بازیکن هفته سوم اردویژه هلند انتخاب شد. اوودگارد (هیرنوین) و وخورست (آلکمار) نیز در این بین در رده‌های دوم و سوم جای گرفتند.

علیرضا جهانبخش، ملی‌پوش ایرانی تیم آلکمار که در بازی برابر ویتسه حضور ۷۱ دقیقه‌ای در میدان داشت نمره فنی خوب ۶.۵ را از مجله فوتبال اینترنشنال دریافت کرد. آلکمار در این بازی خارج از خانه با نتیجه ۲ بر یک پیروز شده بود.

مهاجم ایرانی تیم هیرنوین نیز نمره فنی متوسط ۵.۵ را به خود اختصاص داد. تیم هیرنوین در بازی هفته سوم اردویژه هلند میهمان آدو دن‌هاخ بود و به پیروزی ۲ بر یک دست یافت. در این بازی رضا قوچان‌نژاد در ترکیب اصلی تیم هیرنوین به میدان رفت و در دقیقه ۷۹ جای خود را به هنک ورمان داد.

در جدول رده‌بندی اردویژه هلند تا پایان هفته سوم تیم‌های فاینورد و آیندهوون با امتیاز مشابه ۹ رتبه‌های اول و دوم را در اختیار دارند. آلکمار شش امتیازی رده هفتم را به خود اختصاص داده و هیرنوین نیز با پنج امتیاز در رده نهم جدول رده‌بندی جای گرفته است.

 

 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار