اسفندیار: امیدوارم روزی برای تیم ملی بزرگسالان بازی کنم

وکیلی: جای سوال برای کسی باقی نگذاشتیم

سرمربی تیم والیبال نوجوانان ایران گفت: بازی خوب خود را در طول ۸ مسابقه خود در رقابت های جهانی، نشان دادیم و جای هیچ سوالی باقی نگذاشتیم.

، محمد وکیلی در مورد قهرمانی شاگردانش در مسابقات والیبال نوجوانان جهان اظهار داشت: تیم من بهتر از روسیه بازی کرد. ما این بازی خوب را در طول ۸ مسابقه خود در رقابت های جهانی، نشان دادیم و جای هیچ سوالی باقی نگذاشتیم.  ما همه مسابقات خود را بردیم.

او ادامه داد: ما ۱۱ ماه برای مسابقات قهرمانی جهان تمرین کردیم. تیم ایران در مسابقات قهرمانی آسیا پس از ژاپن، کره و چین به مقام چهارم رسیدیم و همین موضوع باعث شد تا انگیزه زیادی در مسابقات جهانی داشته باشیم. ما می خواستیم بالاتر از همه تیم های آسیایی قرار بگیریم.

وکیلی تصریح کرد: ۲ سال قبل ما با پیروزی ۳ بر یک مقابل روسیه به مدال برنز جهانی رسیدیم و امشب باز هم روسیه را شکست دادیم ولی قهرمان شدیم. خیلی خوشحالم که پرچم ایران در رقابت های جهانی برافراشته شد.

امیرحسین اسفندیار، کاپیتان تیم ایران که به عنوان باارزش ترین (MVP) بازیکن نوجوان جهان انتخاب شد نیز گفت: حس خوبی از قرار گرفتن با پرچم ایران روی سکوی قهرمانی دارم.

او ادامه داد: کادر فنی تلاش زیادی برای پیشرفت ما کردند. من یک بازیکن هستم ولی می دانم که در ذهن مربیان تیم چه می گذرد. آنها کار خیلی بزرگی انجام دادند.

اسفندیار تصریح کرد: از فدراسیون جهانی تشکر می کنم که عنوان باارزش ترین بازیکن را به من داد. ما بازیکنان مستعد زیادی در تیم داریم. 

او در پایان گفت: امیدوارم روزی برای تیم ملی بزرگسالان بازی کنم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار