افتخاری پدرانه با منصوریان صحبت کرد!

قراب: بازی با گل‌گهر و پارس جنوبی را به منصوریان فرصت دادیم/ درباره دستیاران سرمربی صحبتی نشد

عضو هیئت مدیره استقلال گفت که مدیرعامل باشگاه به حالت پدرانه با علیرضا منصوریان صحبت کرد.

خبرنگار ورزشی ، جواد قراب پس از پایان جلسه امروز (یکشنبه) هیئت مدیره استقلال اظهار داشت: قرار شد بازی با گل‌گهر سیرجان و پارس جنوبی جم به علیرضا منصوریان فرصت داده شود و فکر می‌کنم این مسئله باعث شود تا تیم نتیجه بگیرد.

وی در مورد علت غیبت قریب در جلسه هیئت مدیره تصریح کرد: هیئت مدیره تشکیل شده و قانونی است. قریب را شخصا دوست دارم اما با من تماس گرفت و گفت گرفتار است. او می‌گوید در محل کارش گرفتار است. روز اول که قریب را دیدیم، قبراق و سرحال بود و از ریاست هیئت مدیره استقبال کرد اما تاکنون در جلسات شرکت نکرده‌ است.

عضو هیئت مدیره استقلال در خصوص جدایی محمد خرمگاه و علی چینی تصریح کرد: چنین موضوعی مطرح نشد. درست است که دو بازی فرصت داده شده اما کارشان را انجام می‌دهند. در حال حاضر هم منصوریان حضور دارد و کارش را پیش می‌برد. فعلا در مورد مربی خارجی هیچ مسئله‌ای مطرح نشده است.

قراب در رابطه با هزینه آوردن مربی خارجی گفت: ما باید هواداران را شاد کنیم و هر کاری لازم باشد، انجام می‌دهیم. جزئیات جلسه امروز منصوریان و افتخاری را نمی‌دانم، اما مدیرعامل باشگاه گفت که با حالت پدرانه با منصوریان صحبت کرده است.

وی در مورد شکایت بازیکنان به ای اف سی به دلیل بدهی خاطرنشان کرد: دنبال این هستیم که بدهی‌ها را پرداخت کنیم.

عضو هیئت مدیره استقلال در خصوص دو دستگی هواداران روی سکوها گفت: درباره آن صحبت نشد، ولی فکر نکنم آنها طرفدار استقلال باشند. هواداران ما از کلاس خاصی برخورد و داری شخصیت هستند.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار