گزارش خبرنگار اعزامی تسنیم از مصر

سه نماینده ایران در پی صعود به فینال

آخرین روز مسابقات تکواندوی نونهالان جهان با حضور سه نماینده کشورمان در مرحله نیمه‌نهایی پیگیری خواهد شد.

خبرنگار اعزامی از مصر، روز چهارم و پایانی از سومین دوره مسابقات تکواندوی نونهالان جهان از صبح امروز (یکشنبه) در سالن المپیک ورزش و جوانان شرم‌الشیخ مصر آغاز شد و ۵ نماینده (۳ پسر و ۲ دختر) تکواندوی ایران به‌روی شیاپ‌چانگ رفتند. در رقابت‌های امروز سه نماینده پسر ایران با شکست رقبای خود به دیدار نیمه‌نهایی راه یافتند اما دو نماینده دختر ایران از دور رقابت‌ها کنار رفتند.

وزن ‌۴۹ــ کیلوگرم پسران:

شایان رستمی نماینده وزن ۴۹‌ــ کیلوگرم ایران در مرحله نیمه‌نهایی به مصاف "ناپات اسریتمونگ کول" از تایلند خواهد رفت تا برای حضور در دیدار نیمه‌نهایی شانس خود را امتحان کند.

رستمی در این مسابقات ابتدا در مرحله یک‌هشتم نهایی به مصاف "نیهاد عباسف" از آذربایجان رفت و با نتیجه ۳۱ بر ۱۸ به برتری رسید.

نماینده وزن ٤٩‌ــ کیلوگرم ایران در مرحله یک‌هشتم نهایی با "وینای کومار" از هندوستان دیدار کرد و با نتیجه ٣٧ بر ٦ حریف خود را شکست داد. شایان در مرحله یک‌چهارم با مصطفی منصور از مصر مصاف داد و با برتری ۱۴ بر ۱۲ به برتری دست یافت.

وزن ۵۷‌ــ کیلوگرم پسران:

صدیق رحیمی‌نیا نماینده وزن ۵۷‌ــ کیلوگرم کشورمان در مرحله نیمه‌نهایی به مصاف "آرتم بوردنیوک" از روسیه خواهد رفت.

رحیمی‌نیا در این مسابقات ابتدا در دور نخست و در مرحله یک‌هشتم نهایی به مصاف "رومن پارخومنکو" از اوکراین رفت و ٣٢ بر ٢٩ به برتری دست یافت. صدیق در مرحله یک‌چهارم نهایی نیز از سد "یاسین مسکی" از مراکش با نتیجه ٣٤ بر ١٤ گذشت.

وزن ۶۱‌ــ کیلوگرم پسران:

امیررضا قاسمی، نماینده وزن ۶۱ ــ کیلوگرم تیم نونهالان در مرحله نیمه‌نهایی محمود مورسی" از مصر پیکار می‌کند.

قاسمی در این رقابت‌ها ابتدا قرار بود در دور نخست و در مرحله یک‌چهارم نهایی به مصاف "باسل ابوکلاف" از فلسطین برود که حریفش در میدان حاضر نشد. او در مرحله یک‌چهارم نهایی به مصاف "یحیی عمقار" از مراکش رفت و با برتری ۱۹ بر ۲ به پیروزی دست یافت.

*

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار