این انتقال به سود گسترش فولاد و نفت آبادان بود

توضیح کمالوند درباره معاوضه جهانبخش و ابراهیم‌زاده

سرمربی تیم نفت آبادان درباره جدایی امید جهانبخش و معاوضه او با مسعود ابراهیم‌زاده توضیحاتی را ارائه کرد.

فراز کمالوند درباره معاوضه امید جهانبخش با مسعود ابراهیم‌زاده به خبرنگار "توپ" گفت: از امید جهانبخش تشکر می‌کنم. او زحمات زیادی برای تیم ما کشید اما شرایط اقلیمی و آب و هوایی آبادان تاثیر خود را روی بازی جهانبخش گذاشته بود. خود او نیز در این شرایط راحت نبود و برایش در تیم گسترش فولاد آرزوی موفقیت می‌کنم.


وی ادامه داد: از مدیران باشگاه گسترش فولاد و به خصوص آقای زنوزی و دوست خوبم هوشنگ نصیرزاده تشکر می‌کنم که با این انتقال موافقت کردند. قطعا جهانبخش می‌تواند در گسترش فولاد هم موفق باشد. 


سرمربی نفت آبادان با اشاره به جذب مسعود ابراهیم زاده عنوان کرد: من از مسعود شناخت خیلی خوبی دارم و می‌دانم که می‌تواند مشکلات زیادی از تیم ما را حل کند. مسعود بازیکن بزرگی است که در رده‌های مختلف ملی بازی کرده است. حتی پارسال هم آقای کی‌روش او را به تیم ملی دعوت کرد. او سال گذشته با وجود اینکه مدافع چپ بود، ۴ گل زد و ۳ پنالتی برای گسترش فولاد گرفت که آمار خیلی خوبی است. 


کمالوند در پایان افزود: شک ندارم هم باشگاه نفت آبادان و هم باشگاه گسترش فولاد از این انتقال سود می‌برند و جهانبخش و ابراهیم‌زاده نیز می‌توانند شرایط خوبی را در دو تیم تجربه کنند.

ورزش۳

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار