توصیه ویژه رسانه کره‌ای به شین تایونگ

یک روزنامه کره‌جنوبی به سرمربی تیم ملی فوتبال این کشور در آستانه رویارویی سرنوشت‌ساز با ایران توصیه ویژه‌ای کرد.

، روزنامه چوسان کره‌جنوبی با توجه به اعلام فهرست تیم ملی فوتبال ایران جهت بازی هفته نهم مرحله نهایی انتخابی جام‌جهانی ۲۰۱۸ روسیه از گروه A آسیا نوشت: کارلوس کی‌روش چهره‌های جدیدی را به تیم ملی ایران از جمله امید نورافکن و چشمی را دعوت کرد. این دسته از بازیکنان جدید ایران پیش از این تجربه بازی ملی چندانی نداشتند. کی‌روش برای بازی با کره‌جنوبی سعی در تقویت خط حمله تیمش با دعوت از بازیکنی همچون سامان قدوس کرده است. این سرمربی پرتغالی همچنان در جستجوی استعدادهای ایرانی در فوتبال اروپا است.

این رسانه مطرح کر‌ه‌ای در ادامه خطاب به شین تایونگ، سرمربی تیم ملی فوتبال این کشور توصیه کرد که آنالیز چهره‌های جدید تیم ملی ایران را فراموش نکند و از دست ندهد.

روزنامه چوسان سپس با بررسی اسامی بازیکنان جدید دعوت‌شده به اردوی تیم ملی فوتبال ایران و مقایسه این تیم با بازی رفت کره‌جنوبی در تهران آورده است: کارلوس کی‌روش روی حمایت از بازیکنان جوان تمرکز می‌کند.

تیم‌های ملی فوتبال کره‌جنوبی و ایران از ساعت ۱۶:۳۰ پنجشنبه هفته جاری در بازی هفته نهم مرحله نهایی انتخابی جام‌جهانی ۲۰۱۸ روسیه از گروه A آسیا به مصاف هم می‌روند. ایران با ۲۰ امتیاز و صدرنشینی این گروه صعود خود را به جام‌جهانی قطعی کرده است. کره‌جنوبی ۱۳ امتیازی نیز که رتبه دوم جدول رده‌بندی را در اختیار دارد برای دریافت بلیت روسیه نیاز مبرمی به شکست ایران خواهد داشت.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار