در گفت‌وگو با تسنیم

عباسیان: پدیده امسال بهتر فوتبال بازی می‌کند/ امیدوارم تعطیلی لیگ‌ به ما ضربه نزند

هافبک چپ پای تیم فوتبال پدیده معتقد است که این تیم در فصل جاری هدفی جز گرفتن سهمیه لیگ قهرمانان آسیا نخواهد داشت.

معین عباسیان در مورد آخرین وضعیت تیم پدیده و عملکرد این تیم در پنج هفته ابتدایی لیگ برتر، به خبرنگار ورزشی اظهار داشت: امسال تیم ما خیلی بهتر شده است و نقاط ضعف سال قبل را پوشش داده‌ایم. پدیده امسال بهتر و زیباتر فوتبال بازی می‌کند. ما پارسال مشکل گل زدن داشتیم که این مشکل برطرف شده است و فکر می‌کنم لیگ را خوب شروع کردیم. متأسفانه برتری برابر پیکان و استقلال خوزستان را از دست دادیم و مقابل صنعت نفت هم گرمای هوا در آبادان کارمان را سخت کرد. با این حال در  مجموع بد نتیجه نگرفتیم.

هافبک چپ پای تیم فوتبال پدیده ادامه داد: ما در آخرین بازی استقلال را شکست دادیم و این برد شخصیت پدیده را بالا برد. امیدوارم که در ادامه شرایط بهتری داشته باشیم و نتایج خوبی بگیریم. طبق صحبت‌هایی که آقای مهاجری و مسئولان باشگاه انجام دادند هدف ما گرفتن سهمیه آسیاست و به چیزی جز این موضوع فکر نمی‌کنیم.

وی درباره عملکرد خودش در پنج بازی گذشته گفت: برای من همه چیز خوب بود. فقط در بازی با استقلال‌خوزستان در ترکیب ثابت قرار نداشتم که این نظر کادرفنی بود و آقای مهاجری به این موضوع اشاره داشت که بحث تغییر تاکتیک را در نظر گرفته است. من دو پاس گل داده‌ام، ولی امیدوارم که عملکرد بهتری در بازی‌های آینده داشته باشم. فقط امیدوارم که تعطیلی لیگ برتر به پدیده ضربه نزند، چون پارسال هم هر وقت می‌خواستیم اوج بگیریم لیگ تعطیل می‌شد.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار