کنایه می‌ودر به مک‌گرگور بعد از اعتراض او به تصمیم داور

قهرمان بوکس سبک وزن جهان به اظهارنظر حریف ایرلندی‌اش که به تصمیم داور در خصوص زود اعلام کردن پایان مسابقه انتقاد داشت، واکنش نشان داد.

، فلوید می‌ودر قهرمان آمریکایی بوکس سنگین وزن جهان، امروز در مبارزه‌اش با کانر مک‌گرگور در سالن تی‌آره‌نای شهر لاس‌وگاس، حریف ایرلندی خود را در ۱۰ راند شکست داد و کمربند قهرمانی را حفظ کرد.

مک‌گرگور در کنفرانس خبری پس از بازی ادعا کرد که داور خیلی زود به مسابقه پایان داده و این در حالی بود که در اثر دو سه ضربه سنگین از می‌ودر گیج شده و تعادلش را با کمک طناب‌های رینگ حفظ کرده بود.

می‌ودر اما در پاسخ به ادعای حریف ایرلندی‌اش که گفت باز هم می‌توانست به مسابقه ادامه دهد، گفت: نه داور مسابقه را زود تمام نکرد، بلکه او تو را نجات داد. او به فکر آینده‌ات بود. تو هنوز جوان هستی و ما می‌خواهیم که دوباره بتوانی مسابقه بدهی.

می‌ودر ادامه داد: من برای مک‌گرگور احترام قائلم چون او جنگجویی سرسخت است. من به همان کاری که گفته بودم، عمل کردم و آن رفتن برای حمله بود. وعده داده بودم که از او فاصله نگیرم و همین‌طور هم شد.

قهرمان بوکس سبک وزن جهان که رکورد کسب بیشترین پیروزی متوالی را در رشته خود شکست، در پایان گفت: راکی مارسیانو - قهرمان سابق بوکس سنگین وزن جهان که در فاصله سال‌های ۱۹۵۲ تا ۱۹۵۵ کمربند قهرمانی را در اختیار داشت و رکورد ۴۹ برد متوالی‌اش توسط می‌ودر شکسته شد - یک اسطوره است و من می‌خواهم که نامم در تالار مشاهیر کنار نام او باشد. بعد از ۲۱ سال اما فکر می‌کنم که دیگر کافی باشد.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار