کار کردن با گل‌محمدی تجربه لذت‌بخشی است

گودرزی: روی جام حذفی حساب کردیم/ می‌خواهیم گل‌محمدی سومین قهرمانی‌اش را با تراکتورسازی تجربه کند

مدافع - هافبک تیم تراکتورسازی تبریز گفت که این تیم حساب ویژه‌ای روی جام حذفی باز کرده است.

شهرام گودرزی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ، درباره پیروزی تراکتورسازی مقابل سایپا، حمایت هواداران از این تیم در دیدارهای نخست، قرعه تیمش در رقابت‌های جام حذفی و ... صحبت‌هایی انجام داده که در ادامه می‌خوانید:

تسنیم:‌ از پیروزی‌تان مقابل سایپا شروع کنیم...
بازی خوبی بود. ما کاملاً منطقی بازی کردیم و بچه‌ها خواسته‌های کادر فنی را در زمین پیاده کردند. ما سایپا را کاملاً کنترل کرده بودیم و زمان خوبی هم توانستیم گل بزنیم. به‌هر حال مهم سه امتیاز بود که توانستیم آن را بگیریم و برنده شویم.

تسنیم: اعضای تیم سایپا بعد از بازی می‌گفتند که قبل از قطعی برق ورزشگاه، همه توپ‌ها روی دروازه تراکتورسازی بود...
نه، این‌طور هم نبود. توپ در نیمه نخست بیشتر در میانه زمین به گردش درمی‌آمد و روی دروازه یک تیم خاص نبود. ما هم خوب بازی می‌کردیم و به غیر از آن توپی که به تیر دروازه اصابت کرد، موقعیتی به تیم حریف ندادم. ما خیلی باهوش بازی کردیم.

تسنیم: از اتمام بدشانسی‌های‌تان صحبت کن. بعد از سه باخت پی‌در‌پی، حالا توانستید با دو پیروزی به تعطیلات بروید.
اگر از شروع بازی‌ها به عملکرد ما نگاه کنید، می‌دانید که ما در سه بازی اول امتیاز نگرفتیم، اما در همان بازی‌ها گرفتن ۵، ۶ حق‌مان بود. حق ما این نبود که سه باخت پشت سر هم متحمل شویم. خیلی خوب بازی می‌کردیم، اما توپ‌ها با بدشانسی به گل نمی‌رفت. الان هم خوش‌شانسی خاصی نیاوردیم، فقط خوشبختانه توپ‌هایمان به گل می‌روند. خوشبختانه دو برد پشت سر هم آوردیم، اما کار سختی داریم و باید این روند را ادامه بدهیم.

تسنیم: هواداران‌تان در این سه بازی برای‌تان سنگ تمام گذاشتند و حالا به نوعی جواب این حوصله خودشان را می‌بینند.
اگر در این دو بازی شش امتیاز گرفتیم، به‌خاطر وجود هواداران‌مان است. در سه بازی که باختیم، هواداران می‌ماندند و نیم ساعت تیم‌شان را تشویق و ما را شرمنده خودشان می‌کردند. فکر نمی‌کنم تیمی در ایران چنین سابقه‌ای داشته باشد. خوشحالیم که حالا جواب محبت آنها را دادیم. هواداران نقش خیلی زیاد و تأثیرگذاری در پیروزی‌های‌مان داشتند. آنها می‌دیدند که ما خوب بازی می‌کنیم و فقط نتیجه نمی‌گیریم. امیدوارم آنها در ادامه هم کنار تراکتورسازی باشند.

تسنیم: امسال برای اولین بار است که با یحیی گل‌محمدی کار می‌کنی. به نظر می‌رسد که او اعتقاد خاصی به تو دارد.
کار کردن با گل‌محمدی تجربه خوب و لذت بخشی است. او یک مرد آرام است که به بازیکنانش هم اعتماد به نفس می‌دهد. چه بازی کنم و چه بازی نکنم، در اختیار تیم هستم. همیشه تمام توان خودم را به کار می‌گیرم که بهترین عملکرد را داشته باشم.

تسنیم: گل‌محمدی مربی حذفی بازی است. فکر می‌کنی امسال هم بتواند با تراکتورسازی در جام حذفی قهرمان شود؟
فکر می‌کنم آقا یحیی (گل‌محمدی) سابقه دو قهرمانی در جام حذفی را دارد. سابقه گل‌محمدی در این مسابقات خوب است و امیدوارم امسال هم روند خوب خود را در تراکتورسازی در پیش بگیرم. همه تلاش‌مان را می‌کنیم که گل‌محمدی سومین قهرمانی‌اش را در جام حذفی را با تراکتورسازی تجربه کند (تراکتورسازی قهرمان جام حذفی شود).

تسنیم: راستی؛ در جام حذفی با پدیده روبه‌رو شدید. به نظر قرعه سختی می‌آید.
نمی‌دانم این مسابقات را به چه شیوه‌ای قرعه‌کشی کردند که ما همان اول به یک تیم لیگ برتری خوردیم و دو تیم دسته دومی هم به یکدیگر. سال گذشته این‌طور نبود، اما به‌هرحال شاید قسمت این بوده باشد. پدیده تیم خیلی خوبی است و امسال هم عملکرد خوبی داشت. ما امسال روی جام حذفی حساب کردیم و به همین خاطر باید آغاز قدرتمندی در آن داشته باشیم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار