۶۰ هزار قرمز پوش در ورزشگاه

مشخص شدن قیمت بلیت دیدار کره - ایران/ جایگاه ایرانی‌ها مشخص شد + عکس

جایگاه هواداران تیم ملی فوتبال کشورمان برای دیدار با کره جنوبی در مرحله پایانی انتخابی جام جهانی ۲۰۱۸ مشخص شد.

، تیم‌های فوتبال کره جنوبی و ایران روز پنجشنبه ۹ شهریور از ساعت ۱۶:۳۰ به وقت کشورمان در هفته نهم از مرحله پایانی انتخابی جام جهانی ۲۰۱۸ در ورزشگاه جام جهانی سئول به مصاف هم می‌روند. کره جنوبی که برای زنده نگه داشتن امیدهایش برای صعود مستقیم به جام جهانی روسیه باید پیروز شود و به همین دلیل برنامه‌ای خاص برای این بازی حساس دارد.

اتحادیه فوتبال کره جنوبی اعلام کرده است، در بازی روز پنجشنبه ۶۰ هزار پیراهن رایگان به هواداران تیم ملی این کشور که در ورزشگاه جام جهانی سئول حضور پیدا می‌کنند، توزیع خواهد کرد. این کار به منظور روحیه بخشیدن به تیم ملی کره صورت می‌گیرد. این اولین باری است که قرار است این تعداد پیراهن بین هواداران کره توزیع شود. پیش از این اتحادیه فوتبال کره جنوبی سابقه تورزیع ۲۰ هزار پیراهن بین هوادارانش را داشته است.

سفارت ایران هم درخواست اختصاص ۴۰۰ صندلی برای هواداران ایرانی در این بازی را داده که بر این اساس بخشی از طبقه دوم در جایگاه جنوبی به ایرانی‌ها اختصاص یافته است و تدابیر امنیتی برای محافظت از آنها هم در نظر گرفته شده است.

در آستانه این بازی قیمت بلیت‌ها هم مشخص شده است. بر این اساس ارزان‌ترین بلیت این بازی ۱۰ هزار وون کره (تقریباً ۲۹ هزار تومان) و گرانقیمت‌ترین بلیت هم ۱۵۰ هزار وون کره (تقریباً ۴۴۲ هزار تومان) است. قیمت بلیت سکوهایی که به ایرانی‌ها تعلق گرفته (جایگاه زرد) نیز ۲۰ هزار وون (تقریباً ۵۹ هزار تومان) است.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار