در گفت‌وگو با تسنیم

آزادی: چیزهای زیادی از گل‌محمدی یاد گرفته‌ام/ به پیراهن تراکتورسازی تعصب دارم

مهاجم جوان تیم فوتبال تراکتورسازی گفت: من از رده نونهالان در تراکتورسازی بازی کرده‌ام و به پیراهن این تیم تعصب دارم.

محمدرضا آزادی که در بازی هفته پنجم تراکتورسازی برابر سایپا یکی از گل‌های تیمش را به ثمر رساند، در این مورد به خبرنگار ورزشی اظهار داشت: احساس فوق‌العاده‌ای داشتم که با پیراهن تراکتورسازی به میدان رفتم و گل زدم. به‌هر حال می‌دانستم که هواداران از من توقع دارند و اینکه در انتظار پیروزی تیم‌شان هستند. خوشبختانه بازی با سایپا یک مسابقه خاص برای من بود و توانستم برای تیمم گل بزنم.

 مهاجم جوان تیم فوتبال تراکتورسازی در واکنش به اینکه از او به‌عنوان جوان‌ترین بازیکن تراکتورسازی در تاریخ لیگ برتر یاد می‌شود، تأکید کرد: این موضوع برای من خوشحال‌کننده است و امیدوارم که بتوانم در آینده بیشتر به تراکتورسازی کمک کنم. من از رده نونهالان در تراکتورسازی بازی کرده‌ام و به پیراهن این تیم تعصب دارم. مطمئن باشید که در فوتبال ایران فقط پیراهن تراکتورسازی را بر تن خواهم کرد.

وی در پاسخ به این پرسش که «هدفت از حضور در تیم تراکتورسازی چیست؟»، خاطر نشان کرد: می‌خواهم عملکرد خوبی در این تیم داشته باشیم تا بتوانم در آینده به تیم ملی دعوت شوم. می‌دانم کار سختی دارم و باید تلاش کنم تا به هدف‌هایم برسم.

آزادی در مورد کار کردن با یحیی گل‌محمدی، سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی گفت: گل‌محمدی مربی بسیار خوبی است و تمام بازیکنان با او ارتباط بسیار خوبی دارند. من چیزهای زیادی از آقا یحیی یاد گرفته‌ام و امیدوارم او در تراکتورسازی موفق باشد.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار